Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fama Lojistik

Giriş Tarihi: 23 Mart 2021 Salı 110
 Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fama Lojistik

Ev eşyası ya da farklı ürünlerin ülkeler arasında profesyonel firmalar tarafından taşınmasına uluslararası nakliyat denir. Eşya ve ürünlerin özenli bir şekilde taşınması için profesyonel bir ekibe ihtiyaç vardır. Bu noktada eşyaların ambalajlanmasına dikkat etmek gerekmektedir. Bu ambalajlar genellikle köpük ya kalın naylondur. Uluslararası taşımalarda; gümrük işlemleri, paketleme işlemleri, kamyon ve diğer işlemler titizlikle belirlenir. Karşılıklı anlaşmadan sonra sözleşme imzalanarak, taşınma işlemleri başlatılır. Uluslararası nakliyat ihtiyaçlarınız dahilinde tüm işini titizlikle yapan firmamız sayesinde yeni bir hayata adım atın!

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Süreleri

Uluslararası eşya taşımaların günleri, eşyalar kamyona yerleştirildiği zaman kesinlik kazanmaktadır. Taşınma hizmeti 5 ile 20 gün sürebilmektedir. Bu süre taşınılacak ülkeye ve o ülkenin şartlarına göre değişkenlik gösterir. Taşıma yapan kamyonlarımız sürekli olarak farklı ülkelere giriş çıkış yaparlar. Fakat yinede tam bir tarih ve süre vermek imkansızdır. Minimum ve maksimum süreler 5 gün-20 gün arası olmaktadır. uluslararası evden eve nakliyat işlemleri için gümrükten geçmek gereklidir. Bu yüzden tüm işlemler prosedürlere uygun olarak ilerler. Firmamızda, profesyonel anlamda tüm nakliye işlemleri prosedürlerin dışına çıkmadan, titiz bir şekilde yapılmaktadır.

Uluslararası Nakliyede Sigortalı Taşımacılık

Uluslararası nakliye işlemlerinde temel prensip profesyonelliktir. Uluslararası nakliye, taşımacılık hizmetleri arasında en uzmanlık gerektiren alandır. Tüm ülkelerin prosedürlerinin bilinmesi gerekmektedir. Gümrük giriş çıkışlarına en iyi şekilde hakim olunması, her zaman işleri kolaylaştırmaktadır. Sigortalı eşya taşıma dahilinde gerçekleşen uluslararası nakliye işlemlerinizde eşyalarınız zarar görmeden firmamız tarafından yurt dışına çıkartılır. Sigortalı taşımacılıkta eşyalarınızın, sorunsuz bir şekilde uluslararası evden eve nakliyesini amaçlıyoruz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşınmaya karar verdiğinizde ilk olarak hangi eşyaları götürmek istediğinize karar vermelisiniz. Eğer veremiyorsanız bu konu hakkında firmamızdan yardım alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz evinize gelerek, eşya seçimini daha sonra eşyaların sigortalama işlemlerini yapar. Taşınma sırasında hangi araç gereçlerin olacağı belirlenir. Bu duruma göre fiyatlandırma bilgisi sizlerle paylaşılır. Karşılıklı olarak anlaşılır ve sözleşme imzalanır. Daha sonra belirlenen gün ve saatte uluslararası evden eve nakliyeciler işlemleri firmamız tarafından başlatılır. Yerleşeceğiniz ülkedeki evinize yerleşim ve montaj işlemleri tamamlanır. Yeni evinizde yaşamınıza rahat bir şekilde başlamanız hedeflenir.

Fama Lojistik Evden Eve Nakliyat

0850 550 15 40- 0532 692 60 65
nakliyat@uluslararasinakliyat.net


Eskişehir Günlük Kiralık Ev