!DUYURU!

Gençlerle internette buluşuyorlar

Giriş Tarihi: 7 Temmuz 2020 Salı 138
 Gençlerle internette buluşuyorlar

 


 


Gençler, kültür, sanat, kariyer, gazetecilik alanlarında birbirinden önemli isimlerle Gençlik Merkezi’nin canlı yayınlarında bir araya geldiler.


 


Yılmaz Özdil, Özlem Gürses, Metin Uca, Levent Üzümcü gibi birçok ünlü ismi ekranda ağırlayan Gençlik Merkezi’nin yayınlarına zaman zaman Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen de katıldı. Ünlü simalarla bir araya gelme fırsatı bulan izleyiciler, ünlülere canlı olarak soru sorma fırsatı yakaladıkları için mutluluklarını dile getirdiler.


27 ayrı etkinlik yayını yapan Gençlik Merkezi yayınlardatoplam 25000 kişiye erişti. Kariyer planlamalarında gençlere yol gösterici seminerlerini de “zoom” üzerinden gerçekleştiren Gençlik Merkezi’ne katılımcılar Covid-19 sürecinde yanlarında olduğu için teşekkür ettiler. Kurslar açılıncaya dek çalışmalarını sürdüreceklerini belirten yetkililer, yeni düzenlenecek etkinliklerden haberdar olmak isteyenlerin Büyükşehir Belediyesi’nin tüm etkinliklerinin duyurularını yaptığı “ebbetkinlik” kullanıcı adlı facebook, twitter ve instagram hesaplarını takip etmelerini rica ettiler.