!DUYURU!

ESKİ 24 Saat sahada

Giriş Tarihi: 15 Temmuz 2020 Çarşamba 204
 ESKİ 24 Saat sahada

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ESKİ ekipleri, kent merkezi ve kırsalda gerçekleştirdiği yatırımlarla vatandaşların yüzünü güldürürken, bir yandan gelen su ve kanalizasyon arıza ihbarlarına anında müdahale ediyor. Vatandaşlardan da takdir gören çalışmalar kent merkezi ve 12 kırsal ilçede 24 saat esasına uygun olarak sürdürülüyor.


 


Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü kent merkezi ve kırsal mahallelerde gerçekleştirdiği büyük alt yapı yatırımları ile vatandaşların sağlıklı suya ulaşmasını sağlarken, ALO 185 üzerinden gelen su ve kanalizasyon arıza ihbarlarına da anında müdahale ediliyor. Eskişehir’in alt yapısına yönelik kalıcı hizmetler üretmek için planlı bir şekilde 7/24 esasıyla çalışan ekipler sorunsuz alt yapı için yoğun mesai harcıyor. Çalışmaların diğer birimlerle koordineli şekilde yürütüldüğünü ifade eden ESKİ yetkilileri, çalışma yapılan alanlarda işlemlerin tamamlanmasıyla birlikte Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi ekiplerince alanların sıcak asfalt ile kapatıldığını belirttiler.


Vatandaşların her türlü arızayı ALO 185 üzerinden kendilerine iletebileceklerine dikkat çeken ESKİ yetkilileri, www.eskisehir-eski.gov.tr üzerinden su kesintileri hakkında bilgi sahibi olabileceklerini ifade ettiler.