AMATÖR PROGRAMLAR

Giriş Tarihi: 12 Ocak 2019 Cumartesi 364

1.AMATÖR KÜME PLAY-OFF


13 Ocak Pazar


Abdurrahman Temel Sahası


11.00 Şekerspor-Sivrihisarspor


13.00 Orhangazispor-Yirmi Altı İnşaat Baranselspor


15.00 Gençlergücü-Bozanspor


***


U19 1.GENÇLER LİGİ


13 Ocak Pazar


Muttalıp Sahası


13.00 Anadolu Üniv.-Sağlıkspor


15.00 Birlikspor-DSİ Bentspor


Hasan Doğan Sahası


15.00 Demirspor-Örnek


Şekerspor:3-Üniv.Evleri:0(Hükmen)


Odunpazarı BAY


::::::::::::


 


U19 2.GENÇLER LİGİ


12 Ocak Cumartesi


A.Temel Sahası


13.00 Kurtuluş-Sivrihisarspor


15.00 Büyükdere-Yenikent


Behiç Erkin Sahası


12.00 Adanırspor-Işıkspor


13 Ocak Pazar


Behiç Erkin Sahası


15.00 Maliye-Tepebaşı Kolej


İki Eylül:0-Gökmeydan:3(Hükmen)


Esentepe:0-İ.D.Güneş:3(Hükmen)


:::::::::::::


 


U14 LİGİ


A GRUBU


12 Ocak Cumartesi


Hasan Doğan Sahası


13.00 Sultandere-Harb-İş


15.00 Emekspor-DSİ Bentspor


Behiç Erkin Sahası


14.00 Sağlıkspor-Orhangazi


13 Ocak Pazar


Hasan Doğan Sahası


11.00 Anadolu Üniv.-Işıkspor


Behiç Erkin Sahası


11.00 Esentepe-Orhangazi


 


B GRUBU


12 Ocak Cumartesi


A.Temel Sahası


11.00 Büyükderespor-Şekerspor


Hasan Doğan Sahası


11.00 Demirspor-Gökmeydan


Muttalıp Sahası


15.00 Odunpazarı-Yunusemre


13 Ocak Pazar


Behiç Erkin Sahası


13.00 Çamlıca-İdmangücü


Hasan Doğan Sahası


13.00 Kurtuluş-Birlikspor


SEZONU TAMAMLIYORLAR
Voleybol 1. Ligi’nde ter döken Anadolu Üniversitesi’nin bay ve bayan takımları...
KIRMIZI TOPRAK’A ENERJİ
2.Amatör Küme de mücadele eden Kırmızı Toprakspor kulübüne destek geldi. Ke...
SEDEF YARICI’YA ÖNEMLİ GÖREV…
Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nde bu hafta sonu Galatasaray sahasında Hatay Büyü...
ES-ES U17 TAKIMI DÜŞME HATTINDA
Eskişehirspor genç takımlarımızın hafta sonu Altınordu karşısında iki maçta kalesinde ...
ALPER YEŞİL’DEN SELAM VAR
2004-2006 yılları arasında Eskişehirspor forması giyen Alper Yeşil UEFA A Kursunda Eskişehirli antre...
MUSA BANGURA AMELİYAT OLDU
Anadolu Üniversitesi’nin yetenekli oyuncusu en sonunda bıçak altına yattı…&...
MERAKLI BEKLEYİŞ
  Bugün Eskişehir’e gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Eskişehirsp...
ÖZEL MAÇLAR KESİNLEŞTİ
  Milli arayı boş geçirmeyecek olan Eskişehirspor  23 Mart Cumartesi gün&...
ŞİMŞEKLER EKSİK ÇALIŞTI
 Es-Es’de İstanbul maçı hazırlıkları sürüyor.Milli arada 3 gün izin...
ES-ES AİLESİ PİKNİK DE BULUŞACAK
 Eskişehirspor Taraftarlar Birliği tüm camiayı Büyük aile pikniğinde birleştirme...
AMATÖRLERE DESTEK
  Odunpazarı Belediyesi, Amatör Spor Kulüplerine destek vermeye devam ediyor.&nb...
İSTANBUL MAÇI SALI AKŞAMI
Spor Toto 1. Lig’de 5 haftalık program açıklandı. Buna göre ligin 27.hafta ma&cced...
İL KARMASINDA ANTALYA HAZIRLIĞI
 2007 doğumlular da oluşturulan il karması antrenör Turgut Hatipoğlu nezaretinde her yıl A...
MİNİKLER TESTTEN GEÇTİ
  Alt yapıda ki minik yaş gruplarına dayanıklılık testi uygulandı… Eskişehirsp...
ATLETİZM’DE YILDIZLAR GEÇİDİ
 Okullar arası Yıldızlar Puanlı Atletizm İl birinciliği dün sona erdi… Sazova ...