AMATÖRLERDE BU HAFTA
2.AMATöR KüME PROGRAMI
A GRUBU
27 Nisan Cumartesi
A.Temel Sahası
17.00 Yenikentspor-örnekspor
28 Nisan Pazar
Mihalgazi Sahası
14.00 Mihalgazispor-Adanırspor
Muttalıp Sentetik Sahası
15.00 Şirintepespor-İdmangücüspor
Kaymazspor BAY
B GRUBU
27 Nisan Cumartesi
Muttalıp Sentetik Sahası
17.30 Eğitimspor-Günyüzüspor
28 Nisan Pazar
15.00 Meşelikspor-Işıkspor
Muttalıp Sentetik Sahası
17.00 Sultanderespor-Adaletspor
Mahmudiyespor BAY
C GRUBU
28 Nisan Pazar
A.Temel Sahası
13.00 Tunaspor-çağlarspor
17.00 Seyitgazi Bld-Havagücüspor
D GRUBU
27 Nisan Cumartesi
A.Temel Sahası
15.00 Kırmızıtoprak-Beylikovaspor
üniversite Evleri Sahası
13.00 Altayspor-Büyükderespor
15.00 Gökmeydan-Dorlion Sanat
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
U13 LİGİ PROGRAMI
A GRUBU
27 Nisan Cumartesi
Osmangazi Sahası
12.00 Sağlıkspor-Esentepespor
13.30 Büyükedere-Anadolu üniv.
Behiç Erkin Sahası
13.30 Elitspor-Maliyespor
Hasan Doğan Sahası
15.00 Birlikspor-Emekspor
28 Nisan Pazar
Behiç Erkin Sahası
12.00 Maliyespor-Birlikspor
15.00 Anadolu üniv-Sağlıkspor
Hasan Doğan Sahası
13.30 Esentepespor-Elitspor
16.30 Emekspor-71 Evler
B GRUBU
27 Nisan Cumartesi
Behiç Erkin Sahası
12.00 çukurhisarspor-Odunpazarıspor
15.00 Eğitimspor-Harb-İşspor
Hasan Doğan Sahası
12.00 Şekerspor-İdmangücü
Osmangazi Sahası
16.30 Demirspor-Altayspor
28 Nisan Pazar
Osmangazi Sahası
12.00 İdmangücü-DSİ Bentspor
13.30 Odunpazarıspor-Eğitimspor
16.30 Altayspor-Şekerspor
Hasan Doğan Sahası
15.00 Harb-İşspor-Demirspor
C GRUBU
27 Nisan Cumartesi
Hasan Doğan Sahası
13.30 Sultanderespor-Esekişehirspor
16.30 öncüspor-Gökmeydanspor
Osmangazi Sahası
15.00 Osmangazispor-Orhangazispor
Behiç Erkin Sahası
16.30 çamlıcaspor-ömür Boyuspor
28 Nisan Pazar
Hasan Doğan Sahası
12.00 Gökmeydan-Sultanderespor
Behiç Erkin Sahası
13.30 Eskişehirspor-Kurtuluşspor
16.30 Orhangazispor-çamlıcaspor
Osmangazi Sahası
15.00 ömür Boyu-öncüspor
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
U11 LİGİ PROGRAMI
A GRUBU
27 Nisan Cumartesi
Necdet Yıldırım 1 Nolu Saha
16.00 DSİ Bentspor-Sağlıkspor
17.00 Meşelikspor-İdmangücü
Necdet Yıldırım 2 Nolu Saha
15.00 71 Evlerspor-Adanırspor
18.00 Eskişehirspor-çamlıcaspor
28 Nisan Pazar
Necdet Yıldırım 1 Nolu Saha
15.00 71 Evler-DSİ Bentspor
18.00 İdmangücü-Adanırspor
Necdet Yıldırım 2 Nolu Saha
17.00 Sağlıkspor-Eskişehirspor
18.00 çamlıcaspor-Meşelikspor
B GRUBU
27 Nisan Cumartesi
Necdet Yıldırım 1 Nolu Saha
15.00 Kurtuluşspor-Büyükdere
Necdet Yıldırım 2 Nolu Saha
16.00 Şekerspor-Anadolu üniv
17.00 Gençlergücü-Elitspor
18.00 Birlikspor-ömür Boyuspor
28 Nisan Pazar
Necdet Yıldırım 1 Nolu Saha
16.00 Şekerspor-Gençlergücü
17.00 ömür Boyu-Anadolu üniv
Necdet Yıldırım 2 Nolu Saha
15.00 Büyükdere-Birlikspor
16.00 Elitspor-Kurtuluşspor
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.