BUĞRA YİNE MİLLİ DAVET ALDI

Giriş Tarihi: 11 Eylül 2019 Çarşamba 311
 BUĞRA YİNE MİLLİ DAVET ALDI

 


 U16 Milli Takımımızın 17-19 Eylül 2019 tarihlerinde Polonya'da oynayacağı hazırlık müsabakalarının aday kadrosu açıklanırken, Buğra Çağlıyan tekrar davet aldı.


 


U16 Milli takımımızın Polınya ile oynayacağı karşılaşmalar için aday kadro açıklanırken, Buğra Çağlıyan kendine yine yer buldu. Buğra ve diğer milli oyuncular 15 Eylül Pazar günü saat 12.00'de TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde toplanacak.


U16 Milli Takımı'nın Polonya maçları aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:


Kaleciler: Berkin Özgür (Medipol Başakşehir FK), Emre Bilgin (Beşiktaş A.Ş.)


Defans: Ali Şahin Yılmaz (Trabzonspor A.Ş.), Berke Kılıç (Altınordu A.Ş.), Efe Birinci (Trabzonspor A.Ş.), Egemen Tutar (Beşiktaş A.Ş.), Emir Ortakaya (Gençlerbirliği), Emir Tintiş (Galatasaray A.Ş.), Ersin Yılmaz (Galatasaray A.Ş.)


Orta Saha: Adem Metin Türk (İstanbul Soma Aslan Gücü Spor), Ahmet Karademir (Konyaspor), Buğra Çağlıyan (Eskişehirspor), Burak İnce (Altınordu A.Ş.), Cem Özgener (Altay), Emirhan İlkhan (Beşiktaş A.Ş.), Mustafa Erdilman (Antalyaspor A.Ş.), Ulusoy Mert Kabasakal (Gençlerbirliği)


Forvet: Batın Öztürk (Trabzonspor A.Ş.), Melih Bostan (Fenerbahçe A.Ş.)


Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas


Teknik Direktör: Mehmet Hacıoğlu


MAÇLAR:


Polonya - Türkiye


17.09.2019 - 16.00


Polonya - Türkiye


19.09.2019 - 18.00


“KURTULUŞ SAVAŞI VERİYORUZ”
 Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Özer, Keçiörengücü...
YÖNETİM TAM KADRO
 Başkentteki maçı yönetim tam kadro izledi.Ankara’da takımı yalnız bırakmayan...
KIVANÇ KAPTAN ÇIKTI
 Dünkü maçta takım kaptanı olarak Kıvanç Karakaş çıktı.Kaptan Se...
AFERİN MELİH
 İkinci yarıda forma giyen kaleci Melih bu sefer alkışı hak etti.3 gündür ağır grip g...
GOLÜ YARATTI
 Onur’un golünde Cemali Sertel yaratıcı oldu.Maçın 88. dakikasında kendi yarı...
EN ONURLU ZAFER (0-1)
 Dile kolay… Devre arasında 9 oyuncuyu kaybedeceksin, üstüne transfer de yapam...
FAVORİLER RAHAT KAZANDI
 U15 Ligi’nde 2019-2020 sezonunun ilk haftası dün oynanan 6 maç ile geride ka...
LİDER BIRAKTIĞI YERDEN(6-0)
 U19 1.Gençler Ligi’nde ikinci yarı başlarken, lider DSİ Bentspor 9’da 9 yap...
YUNUSEMRE ELİ BOŞ DÖNDÜ(2-0)
 Sezonun ikinci yarısını Bartın’da açan Kırmızı Siyahlılar her iki yarıda yediği g...
MİNİK EYMEN HAYALİNE KAVUŞTU
 Büyük buluşma! Eskişehirspor aşığı minik Eymen futbolcu ağabeyleri ve başkanla bir a...
ESENTEPE VE ÇAMLICA KAZANDI
 2019-2020 Kadın Futbol Ligleri Statüsü kapsamında, Yıldız Kızlar Türkiye Şampiy...
DEMİRCİ KARDEŞLERİN MİLLİ TAKIM BAŞARISI
 23-2 Şubat’ta Polonya’da boy gösterecekler. Polonya Yolcusu 2014 Yılında...
AYÇA FİDANOĞLU TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU
 Antrenör Bülent Uzun’un öğrencilerinden Ayça Fidanoğlu Türkiy...
GENÇLER SİVAS’TA
 Anadolu Üniversitesi Genç Kız Hentbol takımı Türkiye Şampiyonası’nda il...
ANADOLU’NUN MELEKLERİ EMİN ADIMLARLA
  Anadolu Üniversitesi Kadın Hentbol Takımı ligin ikinci yarısına galibiyetle başladı...
ŞÖLEN BAŞLIYOR
  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Odunpazarı Belediyesi, Eskişehir Amatör ...
WU-SHU’DA TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU
 Wushu Kungfu Federasyonu 2020 yılı faaliyet programında yer alan Kyokushin Ashihara Türki...
KICBOKS’TA KUŞAKLAR BAĞLANDI
 Enisler Group Kamerspor 2020 yılının ilk Kick Boks kuşak sınavını gerçekleştirdi. Kick ...
BÜYÜKŞEHİR’İN SPORCULARI İSTANBUL’DA
 Açtığı spor merkezlerinde vatandaşlara ücretsiz olarak spor yapma imkanı sunan Esk...
YARIN SONA ERECEK
 U14 Ligi Play-Off’ta formalite maçları yarın. DSİ Bentspor’un şampiyonluğun...
ARI GENÇLİK’İN GURURU YAĞMUR BAYSAL OLDU
  Arı Gençlik Hizmetleri spor Kulübü’nün sporcusu Yağmur Baysa...
PERİLER KAYBETTİ(48-69)
 Kadınlar Bölgesel Basketbol Liginde ki temsilcimiz Çağdaş Kolejliler hafta sonu ev...
SALLADIK AMA YIKAMADIK(3-1)
 Lider karşısında oldukça iyi performans sergilememize rağmen 3-1 kaybettik. Kadınl...
ARTIK FORMALİTE MAÇLARI OYNAYACAKLAR
 Anadolu Üniversitesi Kadın Voleybol Takımı son maçında Büyükçekme...