!DUYURU!

“SONUNA KADAR MÜCADELEMİZİ VERECEĞİZ”

Giriş Tarihi: 20 Eylül 2019 Cuma 505
 “SONUNA KADAR  MÜCADELEMİZİ VERECEĞİZ”

 


 


Kulüp lisansını almak için uğraşan ve  -3 puan yemek istemeyen Eskişehirspor’da çalışmalara yoğun bir tempoda sürüyor. 82 dosyadan dün akşam saatlerinde 15-20 dosya kaldığı öğrenildi.


 3 gündür İstanbul’da bulunan Eskişehirspor Başkan Yardımcısı Mustafa Topkaya’nın “2-3 koldan çalışıyoruz. Kulübe -3 puan yedirmemek için sonuna kadar mücadelemizi vereceğiz” dedi.


 


EK SÜRE BİTİYOR


Eskişehirspor Başkan Yardımcısı Mustafa Topkaya kulüp lisansı almak için umutla çalıştıkların söyledi.


TFF Kulüp Lisans Kurulu daha önce verilen süre içerisinde eksiklerini tamamladıkları görülen takımlara, Ulusal Lisans verirken, Eskişehirspor ve bir çok kulübe de sportif, altyapı, personel, hukuki ve mali kriterlerdeki eksikler nedeniyle ek süre vermişti. Ek süre bugün mesai saatinin bitime ile tamamlanacak. Eskişehirspor’la birlikte Bursa, Osmanlı, Altay, Balıkesir,Adana, Erzurum,Menemen ve Bolu’da kulüp lisansı için uğraş veriyor


“UMUTLA ÇALIŞIYORUZ”


İstanbul’da bulunan ve kulüp lisansı hakkında konuşan Eskişehirspor Başkan Yardımcısı Mustafa Topkaya “Biz umutla çalışmalarım sürdürüyoruz. 2-3 koldan ekip halinde yoğun ir çalışma içindeyiz. Verenler olduğu gibi görüştüğümüz ve vermeye hazır olan isimler de var. Biz kulübe -3 puan yedirmemek için sonuna kadar mücadelemizi vereceğiz” dedi. Öte yandan dün akşam saatlerinde 82 dosyadan  15-20 dosyanın kaldığı da öğrenildi. 


UZATMA TALEBİ


Öte yandan geçtiğimiz günlerde kupa fikstür çekimi için İstanbul’da TFF’ye giden  Eskişehirspor Başkan Yardımcısı Mustafa Topkaya’nın Türkiye Futbol Federasyonu yönetimi ve TFF Kulüp Lisans Kuruluna eksikler nedeniyle 20 Eylül’deki sürenin uzatılması ile ilgili dilekçe verdiği öğrenildi. Es-Es’in yanı sıra evrakları halledemeyen bazı takımlarında ek süre istediği sızan haberler arasında.


 


YARIŞLAR NEFES KESTİ
 Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Otomobil Federasyonu ‘Evde kal sporsuz ka...
GÖRÜNTÜLÜ PİLATES VE AEROBİK DERSLERİ
 Tepebaşı Belediyesi de eğitmenleri ile hazırladığı pilates ve aerobik derslerini, YouTube plat...
ALPER’E GÖZTEPE TALİP
 Göztepe, Fenerbahçe’de gözden çıkarılan Eski Es-Es’li Alpe...
KURTGÖZ KATILACAK
 TFF Sağlık Kurulu, Covid-19 salgın hastalığı sebebiyle ara verilen 2019-2020 Sezonu Süper...
KARAR 28 MAYIS’TA
 Türkiye Futbol Federasyonu ile Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı, video konferan...
TESİSLERDEN ÇIKMAK YOK
  Hazırlıklarını gruplar halinde sürdüren Eskişehirspor’da virüs salg...
PİNTO’YA 4. TEKLİF
  Eskişehirspor yönetimi Pinto’ya 4. kez teklif yaptı. .Sezon başında geç...