AMATÖR PROGRAMLAR

Giriş Tarihi: 9 Ekim 2019 Çarşamba 504

 


1.AMATÖR KÜME


A GRUBU


5.HAFTA MAÇLARI


12 Ekim Cumartesi


Şeker Sahası


14.00 Şekerspor-Bozanspor


13 Ekim Pazar


Üniv.Evleri Sahası


12.00 Mihalıççık-DSİ Bentspor


16.00 2 Eylül Sivrihisar


Orhanagzi:3-Günyüzü:0(Hükmen)


 


B GRUBU


5.HAFTA MAÇLARI


13 Ekim Pazar


14.00 Derespor-Kaymaz


Muttalıp Sahası


13.00 İdmangücü-İnönü


15.00 Sütlüce-Eğitimspor


Harb-İş BAY


****


 


U19 2.GENÇLER LİGİ


4.HAFTA MAÇLARI


13 Ekim Pazar


Behiç Erkin Sahası


14.00 Tepebaşı Kolej-Çukurhisar


Hasan Doğan Sahası


14.00 Esentepe-Sultandere


16.00 71 Evler-Gökmeydan


A.Temel Sahası


14.00 Meşelik-Adanır


Kurtuluş BAY


****


 


U14 LİGİ


A GRUBU


5.HAFTA MAÇLARI


12 Ekim Cumartesi


Hasan Doğan Sahası


13.00 Emekspor-Şekerspor


14.30 71 Evler-Esentepe


Osmangazi Sahası


15.00 İdmangücü-Büyükdere


13 Ekim Pazar


Osmangazi Sahası


13.00 Sağlık-Çamlıca


Batıkent:0-Anadolu Üniv.:3


Birlikspor BAY


 


B GRUBU


5.HAFTA MAÇLARI


12 Ekim Cumartesi


Osmangazi Sahası


12.00 Osmangazi-Gökmeydan


13.30 DSİ Bentspor-Sultandere


16.30 Meşelik-Elitspor


13 Ekim Pazar


Osmangazi Sahası


12.00 Demirspor-Odunpazarı


15.00 Kurtuluş-Orhangazi


****


 


U12 LİGİ PLAY-OFF


2.HAFTA MAÇLARI


12 Ekim Cumartesi


Muttalıp 1 Nolu Saha


10.00 Kurtuluş-Elitspor


11.00 Şekerspor-İdmangücü


Muttalıp 2 Nolu Saha


10.00 Ömür Boyu DSİ Bentspor


11.00 Eskişehirspor-Anadolu Üniv.


3.HAFTA MAÇLARI


Muttalıp 1 Nolu Saha


10.00 Elit Ömür Boyuspor


11.00 Kurtuluş-Eskişehirpsor


Muttalıp 2 Nolu Saha


10.00 İdmangücü-Anadolu Üniv.


11.00 DSİ Bentspor-Şekerspor


2 SEVİNDİK 1 ÜZÜLDÜK
Spor Toto Gelişim Elit U16 Ligi’nde geride kalan haftadalider İttifak Holding Konyaspor’...
AKADEMİDE ZOR GÜN
 U16’lar evinde U14’ler deplasmanda Gençlerbirliği’ni 2-1 yendi.  ...
1.AMATÖR’DE OLAYLI GÜN
Ligde haftalar ilerledikçe heyecan ve adrenalin yükseliyor. Dün Mihalıç&cced...
“YÜRÜYEN TEKERE ÇOMAK SOKMAK ÇOK KOLAY”
 Dünkü kongreye eski başkanlardan Mesut Hoşçan’da geldi.Konuşma yapan Ho...
DİVAN BAŞKANI DEDELEK
 Genel kurulda divan başkanlığını İbrahim Yaşar Dedelek yaptı.Divan da ayrıca Orhan Kesikoğlu, ...
TANASE’YE BUGÜN ÖDEME VAR
 Yeni yönetim bugün saat 12.00’ye kadar Tanese’ye 44 bin İsviçre F...
SADECE 205 DELEGE
 Dünkü genel kurula sadece 205 delege katıldı.Eskişehirspor’un Anemon otelde ya...
BORÇ 189 MİLYON
 Eskişehirspor İkinci Başkanı Mehmet Şimşek, kulübün mali bilançosunu okudu. Ş...
Odunpazarı Belediye başkanı Kazım Kurt “İTİRAZ EDENLER LİSTE ÇIKARSIN”
 Her  Eskişehirspor genel kuruluna katılan Odunpazarı Belediye başkanı Kazım Kurt dün...
“1 HAFTA ARA VERİLSİN”
 Eskişehirspor kongre üyesi Murat Diri  dün yaptığı konuşmada “Kongreye 1 ...
OSMAN TAŞ’LA DEVAM
Eskişehirspor genel kurulunda sürpriz çıkmadı ve Osman Taş göreve devam dedi.Ge&cce...
DSİ ZİRVEYE KURULDU
 Play-off 3.maçlarının ardından ligde kayıpsız tek takım DSİ Bentspor zirveye kuruşldu.&...
TEPEBAŞI ŞEN DÖNDÜ(0-3)
 Voleybol 2. Ligi 4. Grupta mücadele eden Tepebaşı Gençlik kızları dün Ankara&...
ANADOLU GOLÜ BECEREMEDİ(0-0)
 Son 25 dakika 10 kişi oynayan rakip karşısında net fırsatları cömertçe harcayan Ma...
YUNUSEMRE BU SEFER SEVER(3-2)
 Geçtiğimiz hafta Haymana deplasmanından beklenmedik yenilgiyle dönen Yunusemrespor...
AMATÖR PROGRAMLAR
 1.AMATÖR KÜME A GRUBU5.HAFTA MAÇLARIŞekerspor:3-Bozanspor:0Mihalıç&cce...
AMATÖR SPOR HAFTASI BİTTİ
 Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 81 ilde 7 Ekim’de başlattığı Amatör Spor...
TEPEBAŞI’NIN RAKETLERİ RAKİP TANIMIYOR
  Masa Tenisi Gençler il birinciliği müsabakaları Cumartesi günü G&o...
KAYNARCA TEBRİK ETTİ
 Ankara Kahraman Kazan’da yapılan Bölgesel Kros Ligi 1.Kademe yarışlarında Tepebaşı ...
ALT YAPIYA ZİYARET
 Osmanlı Turan Ocakları genel başkanı başdanışmanı ve Eskişehir il başkanı Neslihan Yür&uu...
SULTANLAR TUTUNAMADI(3-0)
Anadolu Üniversitesi güçlü Bolu Belediyesi’ne 3-0 kaybetti. Kadınla...