!DUYURU!

ATAM’DAN DERBİ MAÇA DAVET

Giriş Tarihi: 9 Kasım 2019 Cumartesi 218
 ATAM’DAN DERBİ MAÇA DAVET

 


 


 


Bölgesel Amatör Ligde 10 Kasım Pazar günü Necdet Yıldırım sahasında saat:14.00’da derbi maçında iki temsilcimiz Yunusemrespor ile Anadolu Üniversitesi karşı karşıya gelecek.


Sporseverleri BAL derbisine davet eden EASKF Başkanı Sadri Atam “İilimiz amatör kümesinin en üst düzey iki takımının oynayacağı bir maç olduğundan, zevkli, çekişmeli ve centilmence Eskişehir e yakışan bir maç olmasını bekliyoruz” dedi.


 


DERBİ İÇİN NEFESLER TUTULDU


 


Bölgesel Amatör Ligde 2019-2020 sezonunda ilimizi temsil eden  Yunusemrespor ile Anadolu Üniversitesi kozlarını paylayacak.


Dev maç için adeta nefesler tutulurken, ev sahibi olarak maça çıkacak olan Yunusemre’nin 11, Anadolu Üniversitesinin ise 9 puanı bulunuyor. 10 Kasım Pazar günü Necdet Yıldırım sahasında saat:14.00’da derbi maçında iki temsilcimiz galibiyet için sahaya çıkacak. Son hazırlıklarını yapan Yunusemre ve Anadolu maça kazınmak için çıkacak. 


 


ATAM’DAN ÇAĞRI


Derbi ile ilgili açıklama yapan EASKF Başkanı ve aynı zamanda Bölgesel amatör lig 6. Grup sorumlusu  Sadri Atam “Zirve hesapları yapan iki takımımızın oynayacağı maçta hedeften uzaklaşmak istemeyen temsilcilerimizin muhakkak galibiyet amacıyla çıkacakları karşılaşmada; yenen takımın zirve hesaplarının devam edeceği, mağlup olanın ise işinin zora gireceği bir maç olacak. Müsabaka ilimiz amatör kümesinin en üst düzey iki takımının oynayacağı bir maç olduğundan, zevkli, çekişmeli ve centilmence Eskişehir e yakışan bir maç olmasını bekliyoruz. Bu önemli maça tüm sporseverleri bekliyoruz” dedi.


YARIŞLAR NEFES KESTİ
 Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Otomobil Federasyonu ‘Evde kal sporsuz ka...
GÖRÜNTÜLÜ PİLATES VE AEROBİK DERSLERİ
 Tepebaşı Belediyesi de eğitmenleri ile hazırladığı pilates ve aerobik derslerini, YouTube plat...
ALPER’E GÖZTEPE TALİP
 Göztepe, Fenerbahçe’de gözden çıkarılan Eski Es-Es’li Alpe...
KURTGÖZ KATILACAK
 TFF Sağlık Kurulu, Covid-19 salgın hastalığı sebebiyle ara verilen 2019-2020 Sezonu Süper...
KARAR 28 MAYIS’TA
 Türkiye Futbol Federasyonu ile Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı, video konferan...
TESİSLERDEN ÇIKMAK YOK
  Hazırlıklarını gruplar halinde sürdüren Eskişehirspor’da virüs salg...
PİNTO’YA 4. TEKLİF
  Eskişehirspor yönetimi Pinto’ya 4. kez teklif yaptı. .Sezon başında geç...