!DUYURU!

ATAM’DAN DERBİ MAÇA DAVET

Giriş Tarihi: 9 Kasım 2019 Cumartesi 292

 Bölgesel Amatör Ligde 10 Kasım Pazar günü Necdet Yıldırım sahasında saat:14.00’da derbi maçında iki temsilcimiz Yunusemrespor ile Anadolu Üniversitesi karşı karşıya gelecek.


Sporseverleri BAL derbisine davet eden EASKF Başkanı Sadri Atam “İilimiz amatör kümesinin en üst düzey iki takımının oynayacağı bir maç olduğundan, zevkli, çekişmeli ve centilmence Eskişehir e yakışan bir maç olmasını bekliyoruz” dedi.


 


DERBİ İÇİN NEFESLER TUTULDU


 


Bölgesel Amatör Ligde 2019-2020 sezonunda ilimizi temsil eden  Yunusemrespor ile Anadolu Üniversitesi kozlarını paylayacak.


Dev maç için adeta nefesler tutulurken, ev sahibi olarak maça çıkacak olan Yunusemre’nin 11, Anadolu Üniversitesinin ise 9 puanı bulunuyor. 10 Kasım Pazar günü Necdet Yıldırım sahasında saat:14.00’da derbi maçında iki temsilcimiz galibiyet için sahaya çıkacak. Son hazırlıklarını yapan Yunusemre ve Anadolu maça kazınmak için çıkacak. 


 


ATAM’DAN ÇAĞRI


Derbi ile ilgili açıklama yapan EASKF Başkanı ve aynı zamanda Bölgesel amatör lig 6. Grup sorumlusu  Sadri Atam “Zirve hesapları yapan iki takımımızın oynayacağı maçta hedeften uzaklaşmak istemeyen temsilcilerimizin muhakkak galibiyet amacıyla çıkacakları karşılaşmada; yenen takımın zirve hesaplarının devam edeceği, mağlup olanın ise işinin zora gireceği bir maç olacak. Müsabaka ilimiz amatör kümesinin en üst düzey iki takımının oynayacağı bir maç olduğundan, zevkli, çekişmeli ve centilmence Eskişehir e yakışan bir maç olmasını bekliyoruz. Bu önemli maça tüm sporseverleri bekliyoruz” dedi.


YÖNETİMİN ALT YAPI ATAĞI
  TFF’DEN DESTEK İSTENDİYönetim alt yapıya büyük ağırlık verecek.Tran...
ENTOK’DA ALT YAPIDA
 Eskişehirspor yönetiminde genel sekreterlik görevini yürüten Ulaş Entok al...
EBRAR UZATTI
  Eskişehirspor’da genç kaleci Ebrar Aydın’ın sözleşmesi uzatıldı....
ŞİMŞEKLER TOPLANDI
 İZİN BİTTİEs-Es’li oyuncular 1 günlük iznin ardından dün tesislerde yenid...
4 OYUNCU İMZAYA SICAK DEĞİL
  Yönetimin iç transferde görüşme yaptığı oyunculardan Mehmet Feyzi,...
45 BRANŞTA ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR
  Bakan Kasapoğlu, spor tesislerinde uygulanacak tedbirleri duyurdu Covid-19 ile müca...