!DUYURU!

MEKANIN SAHİBİ GERİ GELDİ 3-1

Giriş Tarihi: 7 Aralık 2019 Cumartesi 888
 MEKANIN SAHİBİ GERİ GELDİ 3-1

Ligde var olma savaşında çok kritik bir dönemece giren Eskişehirspor son dört halkanın ilkini başarıyla geçti. Bu dönemde alınacak her galibiyet ligin ikinci yarısında Eskişehirspor adına gidişatı belirleyeceği için Ümraniye maçı bizim adımıza  olmak ya da olmamak anlamına geliyordu.


Karşılaşmaya Marko Milinkoviç’in yokluğunda Ferhat Kiraz’a şans vererek başlayan ve Furgan Polat’ın boşluğunda saha içi organizasyonda değişime giren Coşkun Demirbakan ileri uçta Emre Güral’a şans tanıdı.


Maça tutuk başlayan Eskişehirspor kalesinde üst üste tehlikeler yaşadığı anlarda gol yemeyince bir anda oyunun gidişatı değişti. Kaliteli golcü Emre Güral önce kafa ile ardından da Jesse’nin müthiş asistinde fırsatçılığı ile soyunma odasına takımını 2-0 önde götürdü.


4 İkinci yarıda beklenen Ümraniye baskısı yaşanırken, bu anlarda kaleci Ekrem direniş işçisi gibi çalıştı. Konuk ekip farkı bire indirip oyuna tutunacağını hissettirdiği dakikalarda sonradan oyuna giren bu kez Alperen’in müthiş asistinde Jesse son sözü söyleyerek Eskişehirspor adına geceyi aydınlatan isim oldu. Maç sonu taraftar futbolcu bütünleşmesine yönetim de eklenenci son zamanlarda Eskişehirspor adına özlenen tablo ortaya çıktı.  


“SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR SİSTEM KURUYORUZ”
Eskişehirspor başkan yardımcısı Fatih Baturaygil değerlendirme yaparak sürdürülebilir...
İŞTE AĞUSTOS’DAKİ ÖDEMELER
Maddi sıkıntıları çözmek için kaynak arayan Eskişehirspor yönetimini Ağustos...
TRANSFER DÖNEMİ BAŞLIYOR
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre yaz transfer dönemi, bu...
METEHAN BEKLEMEDE
Metehan Altunbaş için LASK Linz takımı ile görüşmeler sürüyor. Meteh...
FABRİKA ÜRETİME GEÇİYOR
Fabrika Eskişehir alt yapı kayıtları bugün başlıyor.  Çalışmalar ise 10 Ağustos&rsq...