!DUYURU!

“YIKILMADIK AYAKTAYIZ”

Giriş Tarihi: 24 Şubat 2020 Pazartesi 967
 “YIKILMADIK AYAKTAYIZ”

İstikbal’e konuşan başkan Mustafa Akgören “Hatay maçında oyuncularım 10 numara mücadele etti. Son dakikalarda bir hata ile kalemizde gol gördük ve yenildik. Önümüzde 11 maçımız var.  Bu 11 maçtan 6 galibiyet 2 beraberlik almayı hedefliyoruz” dedi.


 Asla pes etmeyeceklerini söyleyen Akgören “Hemen enseyi karatmak yok. Biz pes edecek durumda da değiliz. Yıkılmadık ayaktayız ve sonuna kadar da mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.


 


İSTİKBAL’E KONUŞTU


Hatay yengilisi ile camiada karabulutlar dolaşırken, Eskişehirspor başkanı Mustafa Akgören dün gazeteniz İstikbal’e önemli açıklamalarda bulundu.Başkan Akgören “Ligin ikinci yarısına başlarken herkes bu takıma banka kötü düşer gözü ile bakıyordu. Ancak 4 maçta alınan 10 puan ile hem rakipler ile fark kapandı, hem de oyuncularımız şehrin bir anda havasını değiştirdi.


“ALINLARINDAN ÖPÜYORUM” 


Akgören Hatay maçındaki mücadeleden dolayı tüm oyuncularını kutlayarak “Hatay maçında oyuncular 10 numara mücadele ettiler. Son dakikalarda bir hata ile kalemizde gol gördük ve yenildik. Yenildik ama ben bir kez daha futbolcularımla gurur duydum. Hepsinin alınlarından öpüyorum” dedi


“YENİLGİ DE OLACAK”


Başkan Akgören “Son iki maçta alınan yenilgiler ile hemen enseyi karatmak yok. Biz hemen pes edecek durumda da değiliz.  Hesaplarımız arasında tabiî ki yenilgiler de var.  Bundan sonra da yenilebiliriz. Önümüzde 11 maçımız var.  Bu 11 maçtan 6 galibiyet 2 beraberlik almayı hedefliyoruz” dedi.


“HAYATİ ÖNEM TAŞIYAN MAÇLARIMZ VAR”


Arka arkaya oynanacak olan 3 maçın zorluğuna da dikkat çeken Mustafa Akgören  “Salı günü İstanbul’da Karagümrük ile oynayacağız. Ardından Akhisar ve Giresun ile evimizde maçlara çıkacağız. Aslında bu 3 karşılaşmada bizim için hayati önem taşıyor. Oyuncularımız ve teknik kadromuza güvenimiz tam. Bu 3 maçtan en iyi sonuçlar almak istiyoruz” dedi.


“DİM DİK AYAKTAYIZ”


Akgören “Yönetim olarak büyük uğraşlar veriyoruz. Takımın moralini üst düzeyde tutmak istiyoruz. Karagümrük maçına da en iyi şekilde oyuncuları motive ediyoruz. Hem yönetim hem de takım olarak yıkılmadık, dimdik ayaktayız. Biz ne olursa olsun son maçın son düdüğüne kadar takımı ligde kalmak adına savaş vereceğiz” dedi.


NBA GRUPLARI DA ONLINE ÇALIŞIYOR
  İsimlerini daha önce Hidayet Türkoğlu’nun NBA’de oynadığı takımlar...
EVDE AİLELERLE SPOR
 Sarar Spor Taekwondo sporcuları Zeynep Gökdemir, Hasan Gökdemir, Ayhan Gökdemir...
ŞAMPİYON OLDULAR YİNE DE DURMUYORLAR
 Anadolu Üniversitesi Bayan Hentbol takımı ligin bitimine 3 hafta kala şampiyonluğunu ilan...
YÜCEL YÜCE
  1-TEKNİK DİREKTÖR İDEOLÜNÜZ?-Pep Guardiola 2-ÇALIŞTIĞINIZ EN ...
TURGAY ÇELİK
  1-TEKNİK DİREKTÖR İDEOLÜNÜZ?-Cengiz Seçsev 2-ÇALIŞTIĞI...
FURKAN KARASU
  1. FUTBOLA NE ZAMAN BAŞLADIN?-2008 2. İLK KULÜBÜN?-Sağlıkspor 3. EN ...
BATUHAN ADALIOĞLU
  1.FUTBOLA NE ZAMAN BAŞLADIN?-Küçük yaşlardan beri oynardım. Fakat 11 ya...
SERCAN YILMAZ
  1.FUTBOLA NE ZAMAN BAŞLADIN?-2008 yılında başladım. 2. İLK KULÜBÜN?-Eskiş...
ARDA DİNÇER
  1.FUTBOLA NE ZAMAN BAŞLADIN?-1997 yılında. 2. İLK KULÜBÜN?-Eskişehirspor&...
MEHMET MEŞE
  1.FUTBOLA NE ZAMAN BAŞLADIN?-2004 yılında 2. İLK KULÜBÜN?-DSİ Bentspor&nb...
ÇAĞRI ÇİFCİ
 1.FUTBOLA NE ZAMAN BAŞLADIN? -1996 yılında başladım. 2. İLK KULÜBÜN? ...