!DUYURU!

GENÇ ŞİMŞEKLER KRİTİK DEPLASMANLARA BİLENİYOR

Giriş Tarihi: 27 Şubat 2020 Perşembe 499
 GENÇ ŞİMŞEKLER KRİTİK DEPLASMANLARA BİLENİYOR

 


 U17 ve U19 takımlarımız bu hafta zorlu deplasmanlarda boy gösterecek. Her iki ekibimizde hazırlıklarını bugün tamamlayarak yarın yola çıkacak. Akademi liginde ise bu hafta rakip Osmanlı…


 


Moralliyiz


Son dönemde Eskişehirspor A takımına en çok oyuncu veren yaş grubu olan Eskişehirspor U17 takımımız eksiklerine rağmen ilk 3 yarışından vazgeçmiyor.


Metehan, Utku, Birol ve Selman’dan yoksun şekilde Hatayspor karşısına çıkan U17 takımımız ikinci yarıda sonuca gitmiş Mehmetcan ve Bartu ile 3 puana ulaşmıştı. U19 takımımızın ise Hatay takımının başvurusu üzerine maçı ötelenmişti.


 


Yolculuk yarın


Eskişehirspor U17 takımımız Cumartesi günü saat:12.00’da Yılport Samsunspor’un konuğu olacak. U19’lar ise aynı gün saat:14.30’da Esenler Erok ile deplasmanda kozlarını paylaşacak. Bugün hazırlıklarını büyük ölçüde tamamlayacak ekiplerimiz yarın yola çıkacak. .


 


Akademi de Rakip Osmanlı


Akademi liginde ise Pazar günü Osmanlı ile kapışacağız. U16 takımımız saat:13.00’da Vali Hanefi Demirkol tesislerinde rakibini ağırlayacak. U14 ve U15’lerimiz ise aynı gün Ankara’da Osmanlı’nın konuğu olacaklar. Hazırlıklar devam ediyor.


1.LİGDE EN KÖTÜ SEZONUMUZ
4 yıldır TFF 1.ligde mücadele veren Eskişehirspor en kötü bu sezonu geçirdi.&n...
TEDAVİ OLDULAR
Şimşeklerde sakatlıkları süren oyuncular dün tesislerde tedavi oldu.Son oynanan Balıkesir ...
VEDA MAÇI PAZAR 17.30’DA
TFF 1.ligde son hafta programı açıklandı.Federasyon Cuma günü hiçbir iddiası...