!DUYURU!

“DİK DURUŞUMUZ DEVAM EDECEK”

Giriş Tarihi: 30 Haziran 2020 Salı 578
 “DİK DURUŞUMUZ DEVAM EDECEK”

Önce Erzurum ardından da Altay maçında rakip takımların söylemlerine sert cevap veren Eskişehirspor Teknik As Başkanı Ömer Kurumehmetoğlu “Son maçlarda yaşadığımız üzücü ve asılsız söylemler,camiamızı oldukça derinden üzmüştür. Bundan sonraki süreçte herkes ağzından çıkana dikkat etsin. Biz Eskişehirspor olarak sonuna kadar mücadelemize ve dik duruşumuza devam edeceğiz” dedi. 


ÖNCE ERZURUM SONRA ALTAY


Ligde arka arkaya şampiyonluğa oynayan takımlar ile karşılaşan Eskişehirspor’da maçlarda genç takım oyuncularının mücadelesi rakip takımları memnum etmedi.


Önce Erzurum deplasmanında rakip oyuncular İbrahim Akdağ ve Murat Uçar, Eskişehirsporlu oyuncuları Adana Demirspor’dan teşvik primi almakla suçladı. Cumartesi ise Altay Teknik Direktörü Yalçın Koşukavak Eskişehirspor kulübesini dönerek ‘Kimden nemalanıyorsunuz, küme düşen takım böyle oynar mı’ sözleri tepki aldı.


“HERKES NE KONUŞTUĞUNU BİLMELİ”


Eskişehirspor Teknik As Başkanı Ömer Kurumehmetoğlu sahadaki mücadelenin sonuna kadar devam edeceğini belirterek  “Herkes ne konuştuğunu bilmeli. Koskoca ve bir çok ilke imza atmış bir çınardan bahsediyoruz. Son maçlarda yaşadığımız üzücü ve asılsız söylemler,camiamızı oldukça derinden üzmüştür!!!.Biz Eskişehirspor olarak sonuna kadar mücadelemize ve dik duruşumuza devam edeceğiz.


“AĞZINDAN ÇIKANA DİKKAT ETSİNLER”


Kurumehmetoğlu  “Bundan sonraki süreçte herkes ağzından çıkana dikkat etsin. Aksi takdirde tepkimiz  artarak devam edecektir. Eskişehirspor’un haklarını sonuna kadar koruyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Elimizdeki kadroyu koruyup,alt yapımızdan çıkaracağımız oyuncularımıza,bu zorlu mücadeleye devam ederek,doğru planlama ve sabırla inşallah güzel günlere kavuşacağız” dedi.


SORUN ÇOK ÇÖZÜM YOK
Yeni sezon için kolları sıvayan Eskişehirspor yönetimi transferde adeta çıkmaza g...
“TARAFTAR VE ŞEHİR TAKIMA SAHİP ÇIKMALI”
Eskişehirspor Teknik Direktör Mustafa Özer, Balıkesirspor maçı sonrası “Eskiş...
GENÇLER ISINIYOR
Eskişehirspor’da gençler forma giyerek yeni sezona hazırlanıyor.Ligde hiçbir idd...
12 MAÇTA 2 PUAN ALDIK
Ligde 5 aydır kazanamayan Eskişehirspor 12 maçta sadece 2 puan aldı.  Siyah Kırmızılı ta...
9 MAÇ SONRA KAZANDILAR
Eskişehirspor’u 2-0 mağlup eden Balıkesir tam 9 maç sonra kazandı.Ligin 33. Haftasında ...