BAL TAKIMLARI GÖRÜŞ BİLDİRECEK

Giriş Tarihi: 27 Eylül 2020 Pazar 258
 BAL TAKIMLARI GÖRÜŞ BİLDİRECEK

 Türkiye Futbol Federasyonu, amatör müsabakaların Ekim ayı sonuna ertelendiğini açıkladı. Burnun üzerine ligleri başlamayan ve para kazanamayan amatör futbolcular karara tepki gösterip dertlerini duyurmak için TFF binası önünde eylem yaptı.


 Amatör spor kulüpleri konfederasyonu ise Ali Düşmez başkanlığında ASKF’lere yazı göndererek illerdeki Bal takımlarından yazılı görüş talep etti. EASKF başkanı Sadri Atam Bal ligi takımlarımız Anadolu Üniversitesi, Yunusemrespor ve Sağlıkspor’dan görüş alacak.


 


 


AMATÖRLER BÜYÜK TEPKİ GÖSTERDİ


Türkiye'de profesyonel liglerde corona virüsü tedbirleri alınarak müsabakalar oynanırken, pandeminin başlamasından bugüne amatör liglerde ise futbola henüz başlanmadı Türkiye Futbol Federasyonu, amatör müsabakaların Ekim ayı sonuna ertelendiğini açıkladı. Corona virüsü nedeniyle ligleri başlamayan ve para kazanamayan amatör futbolcular, dertlerini duyurmak için Türkiye Futbol Federasyonu’nun Bölgesel Amatör Lig ve amatör ligleri oynatmaması yönündeki kararına tepki göstererek TFF binası önünde eylem yaptı. Oyuncular, liglerin başlaması adına yetkililere çağrıda bulundu.


TAKIMLAR GÖRÜŞ BİLDİRECEK


Öte yandan Türkiye Amatör spor kulüpleri konfederasyonu başkanı Ali Düşmez illerdeki Amatör Kulüpler Federasyonuna önceki gün bir yazı gönderdi. Yazı da “Dünyamızı ve ülkesimizi etkisi altına alan Corona Virüs pandeminin seyrinin yükseldiği dönemde TFF yönetimi olarak 2020-2021 futbol sezonu BAL ve yerel amatör ligler ile ilgili aldığı karar doğrultunda ilinizdeki BAL takımları kulüplerinin kaşeli imzalı görüşlerini alınarak en geç 29 Eylül Salı günü mesai saati bitimine kadar konfederasyonumuza gönderilmesini ve gereğini rica ederiz” dedi.


ATAM DİNLEYECEK


Eskişehir Amatör spor kulüpleri Federasyon başkanı Sadri Atam konfederasyondan gelen  yazı ile ilgili Bal ligi takımlarımız Anadolu Üniversitesi, Yunusemrespor ve Sağlıkspor yöneticilerine gerekli bilgiyi verirken, ayrıca Pazartesi yada Salı günü EASKF binasında da bir toplantı yapması bekleniyor. 


 


FAYDALAR FAYDASIZ İMKANLAR İMKANSIZ
Yeni teknik direktör İlhan Var ile Bandırma maçında değişim rüzgarları estiren ve 1...
KADRODA ZORUNLU DEĞİŞİKLİK
Hafta içi oynanan Samsunspor maçının ardından Teknik direktör İlhan Var  kad...
ALTAY’DA 34 POZİTİF
Altay’da 24’ü futbolcu olmak üzere 34 kişide pozitif vaka tespit edildi. Altay...
SULTANLARIN YÜZÜGÜLLÜ
Voleybol 2.Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren Sivrihisarspor dünde  Cadence ...
TEPEBAŞI HAKEM KURBANI (3-1)
Tepebaşı bayan voleybolcuları hakemlerin çok kötü bir yönetim gösterdiği ...
ANADOLU FARK YEDİ (18-35)
Bayanlar Hentbol Süper Ligi’nde mücadele eden Anadolu Üniversitesi lider Kastam...
TFF SAĞLIK KURULU İLE GÖRÜŞECEK
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu BAL Ligi dahil Amatör maçlar...
‘DERS ÇIKARTMAMIZ GEREKEN BİR MAÇ OLDU’
Güçlü rakibi Ankara İhtisas karşısında son 4 dakikaya 27-24 önde giren Ormansp...
SİVRİHİSARSPOR AKADEMİ MESAİYE BAŞLADI
Futbolda alt yapıda atağa geçen ve “İyi birey, iyi vatandaş, iyi sporcu yetiştirmek&rdq...