TEK TEK GÖRÜŞME YAPILIYOR

Giriş Tarihi: 5 Ağustos 2020 Çarşamba 278
 TEK TEK GÖRÜŞME YAPILIYOR

 


 Yönetim sözleşmesi sone eden oyuncular ile tek tek görüşüp yeni sezon için de anlaşma sağlamak istiyor. Ligden düşme kalktığı için gitmeyi düşünen oyuncularda şimdi kalmaya razı görünüyor.


 


 


Yönetim son maçlar öncesi sözleşmesi sona eren oyuncular ile görüşme yapmış ancak anlaşma sağlayamamıştı.


Özellikle süper ligi düşündüğünü söyleyen Ekrem, Mevlüt, Alperen son maçlarda da kadroya alınmadı.  Ligden düşme kalktığı için 3 oyuncunun yanı sıra Mehmet Feyzi Yıldırım ve Erdal Akdari ile de anlaşma zemini aranacak.


Bu oyuncular ile ilgili konuşan başkan Akgören  “Mevlüt Çelik, Ekrem Kılıçarslan, Alperen Kocabaş, Mehmet Feyzi Yıldırım, Erdal Akdari, Tolga Yakut.  Bu isimlerin sözleşmeleri sona erdi. Bu isimler ve diğer sözleşmesi biten tüm futbolcularla masaya oturduk. Allah nasip ederse hepsiyle anlaşacağız. Bu çocukların aklını menajerler Süper Lig’e götüreceğiz diye karıştırıyor. Ben de kendilerine ilk 11’de oynayamayacağınız bir kulübe transfer olmayın. Gelin burada kalın. Taş yerinde ağırdır. Siz henüz hazır değilsiniz. Burada devam etmelisiniz. Diğer takımlarda bu kadar kıymet göremezsiniz. Eskişehirspor’un transfer tahtası kapalı olduğu için bu kadar şans bulabiliyorsunuz. Siz daha kendinizi ispat etmediniz. Geçen gün bir menajer bu çocukların ‘Eskişehirspor’da misyonu doldu’ diye açıklama yapmış. Bu çocuklar Eskişehirspor’da daha 30-35 maça çıktılar. Daha misyonları devam ediyor. Bu çocuklar henüz Süper Lig için hazır değil. En az bir sezon daha Eskişehirspor’da forma giymesi gerektiğini söylüyorum. Daha dün akşam çıkın gelin antrenmanlara başlayın. Peşinatlarınız hazır dedim. Tahmin ediyorum hepsi de gelecektir. Ben kayıp yaşayacağımızı zannetmiyorum” dedi.


ES-ES’TE 29 EKİM COŞKUSU
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. yıl dönümü yurt genelinde olduğu gibi Eskişe...
SON HAZIRLIKLAR
Galibiyet hasretine Akhisar maçı ile son vermek isteyen Şimşekler dün de taktik ağırlıkl...
MUHAMMED YOK BEDİRHAN YETİŞECEK
Sakatlıkları süren Muhammed Akhisar’a karşı forma giyemezken Bedirhan ise yetişecek.Akhis...
8. HAFTA HEYECANI
TFF 1. Lig’in 8. haftası, bugün Balıkesirspor ile Adanaspor arasında oynanacak maç...
SİVRİHİSAR DERBİYE BAYRAM HAVASINDA HAZIRLANIYOR
Sivrihisar ilçesinde dün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu coşkuyla kutlandı. Kutlamala...
TEPEBAŞI KENDİNE GÜVENİYOR
Pazar günü saat:15.00’da Sivrihisarspor ile derbi maçına çıkacak Tepeb...
ATATÜRK ÇOCUKLARI CUMHURİYET İÇİN KOŞTU
 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. yıl dönümü nedeniyle düzenlenen C...