18 Haziran 2018 Pazartesi 19469 Okunma

HALİL ÜNAL ZORLA YENİDEN BAŞKAN

 


Eskişehir Kamu oyunun sahip çıkmadığı takımına, Halil Ünal  tüm ısrarlara karşı , yalvarıp yakarmalara karşın.. son kez kürsüye gelerek ,Başkanlığı kabul ederim ama bir şartla diyerek salona adeta bomba düşürdü...!


5ci kez Başkanlığa getirilen Ünal 25ci Başkan olarakta tarih sayfalarında yerini aldı..


 Halil Ünalın ilk şartını,  delegeler sessiz sedasız kıpırdamadan acaba bu ne şartı diyerek beklemeye başladı..


  Halil Ünal , Şehir Belediyeleri, Valilik,Sanayii, Ticaret Odası  ,Sivil Toplum Örgütleri..deve yükü ile Eskişehirin sırtından paa kazanan İş adamları . hep birlikte bu takıma sahip çıkıp omuz vermeleri  gerekmektedir..


    GÜNÜ KURTARMA , HEYECAN  VE ENERJİ


 


  Bu ne demek ?


  Önümüzdeki yeni sezonda ilk hedef günü kurtarma mücade lesi olacak......!


 


  Sanki ..?


  DESTEK VE GÜÇ BİRLİĞİ


  Ünal bu destek en az 10 milyar olmalı ki çarkı döndürsün..!  Akabinde ben 40 milyar daha bularak , şampiyonluğa oynayacak takım kurmak zorundayım..


  Hede Alıcı fi olmayan, heyecanı olmayan,Süper lig düşüncesi olmayan takımda durmam, diyerek düşüncelerini de açıklamış oldu.


  Ünalın dediği gibi bu takım Süper lige bir an önce çıkmalı , çıkamaz ise borç batağına iyice saplanarak tarihin derinliklerinde kaybolması kaçınılmz olur..


  Bu ligde kazanılan para ile takım asla geri kalan borçlerinı ödeyemez , bir an evvel Süper lige çıkıp 100 Milyar TL paramıza sahip olup borçlarımızı ödemeye bakmalıyız...


 Başkan Halil Ünala , ateşten gömleği tekrar giydiğinden dolayı teşekkür etmeliyiz, şehir olarakta desteklerimizi esirgememeliyiz..


  Ya kazanacağız,,, ya 'da amatör lige kadar düşeeğiz..


   Ben 'de diyourm'ki İktidar da ve muhalefette olan milletvekillerimiz kendi şehrine , takımına sahip çıkmaz ise nasıl ayağa kalkabiliriz..?


  Ünal Başkan olarak gerekli desteği bulamaz isem , bizde insanız , olur ya enerjimi,heyecanımı , istek ve arzularımı kaybedebilrim, o zamanda Başkanlığı bırakabilirim..Birliktelik motivasyonu arttırır..


  Gerçekten de bu şartlarda, bu zor günlerde Eskişehirde bu işi yapabilecek tek insan Halil Ünaldır.. Ünal her kapıyı açar, her yere girer çıkar ama bir tek para kapılarını açamaz ise tek başına iyot gibi açığa çıkar ...


  Dündar Ünlü nün sponsor ve kaynak reklam desteği , bir anda delegelerin duygu, düşünce, arayışlarını ayağa kaldırdı. Alternatifler çoğaldı.. 20 bin kombine satışı, kaynakların çeşidi, Ünalın 'da moralini yükseltti.


  Eskişehirsporu bırakmayacağını söyleyerek yola devam dedi..


  Cenazeyi kaldırmak, boynumuzun borcu, hedefimiz Süper lig olduğunu açıklaması , salonda bir anda karabulutları dağıtarak , yüzlerin gülmesini sağladı.