222'de son durum
Yayınlanma:
Önceki akşam başlayan yangın olayında büyük zarar gören 222 Park’ta sabah saatlerinde enkaz kaldırma çalışmalarına başlanıldı. İşyerinin restaurant bölümüne ait mutfakta bacadan kaynaklanan yangın olayı itfaiyenin yoğun...
Önceki akşam başlayan yangın olayında büyük zarar gören 222 Park'ta sabah saatlerinde enkaz kaldırma çalışmalarına başlanıldı. İşyerinin restaurant bölümüne ait mutfakta bacadan kaynaklanan yangın olayı itfaiyenin yoğun mücadelesi sonucu kontrol altına alınmıştı. Belediye başkanlarının da olay yerine gelerek incelemelerde bulunduğu 222 Park'ta yanan çatının temizlendiği bildirildi. Yetkililer yangıın olayının bacada biriken yemek yağlarının alev almasından kaynaklandığını bildirdiler.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.