Adnan Menderes ana okulunun belge sevinci
Yayınlanma:
Adnan Menderes Anaokulu Müdürlüğü, Uluslar arası ISO ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi belgesi mutluluğu yaşıyor. Cantuğ Danışmanlık koordinatörlüğünde, hülya Eçen Çalışkan danışmanlığı ile Das Uluslar arası sertifikasyon...
Adnan Menderes Anaokulu Müdürlüğü, Uluslar arası ISO ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi belgesi mutluluğu yaşıyor. Cantuğ Danışmanlık koordinatörlüğünde, hülya Eçen Çalışkan danışmanlığı ile Das Uluslar arası sertifikasyon denetlemesi sonrası kalite belgesi sertifikası geçtiğimiz Cuma günü Özgüven restaurant'ta velilerin katılımı ile okul müdürü Özden Akkaya'ya teslim edildi.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.