AKP'li kadınlara sertifika
Ak Parti'de eğitimden geçen kadınlar sertifikalarını törenle aldılar. AKP Genel Merkezi tarafından düzenlenen eğitim programına katılan AKP'li kadınlar birhafta süren programın ardından sertifika almaya hak kazandılar. Dün parti binasında düzenlenen sertifika törenine katılan AKP'li kadınlar sertifikalarınıda İl Başkanı Salih Koca'nın elinden aldılar. İl Kadın Kolları BaşkanıÜlker Can eğitim programındaki amacın kadınların siyasete özendirilmesi ve teşvik edilmesi olduğunu belirterek "Kadınların en geniş şekilde siyasete katılmaları amaçlandı. Bu hedef doğrultusunda da Eskişehir'deki 250 partili kadının bu eğitimlere katıldı" diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.