"Amacımız kaliteli hizmet"

“Amacımız kaliteli hizmet”
Erenköy Mahallesi’ndeki “Vatandaşlarla Buluşma Toplantısı”na katılan Vali Özdemir Çakacak, tek amaçlarının vatandaşlara en güzel ve en kaliteli hizmeti sunmak olduğunu söyledi. “Vatandaşlarla Buluşma Toplantısı”nda...

Erenköy Mahallesi’ndeki “Vatandaşlarla Buluşma Toplantısı”na katılan Vali özdemir çakacak, tek amaçlarının vatandaşlara en güzel ve en kaliteli hizmeti sunmak olduğunu söyledi. 


“Vatandaşlarla Buluşma Toplantısı”nda Erenköy Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Vali çakacak, makamların gelip geçici olduğunu, önemli olanın ise millete hizmet etmek olduğunu kaydetti. Kendisine iletilen sıkıntıların giderilmesi konusunda ilgili kurum ve kuruluşlar nezdindeki çalışmaların yapılacağını bildiren Vali çakacak, kurum müdürleri ile birlikte vatandaşların istek ve sıkıntılarını dinlemek amacıyla belirli zamanlarda bu tür toplantıları yaptıklarını ifade etti. En ücra köşedeki vatandaşa hizmet götürme noktasında Valilik olarak ellerinden gelen gayreti göstermeye çalıştıklarını aktaran Vali çakacak, “Vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir ortamda yaşamaları bizim için önemli ve değerlidir. Bizler devletimizin emrinde, milletimizin hizmetindeyiz. Devletimizin imkânları ölçüsünde, mesai mefhumu gözetmeksizin her zaman istişare ederek her mahallede devletimizin varlığını hissettirmeye çalışıyoruz. Bizler bu makamlarda sizlere en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz” dedi.
Vatandaşlara karşı en iyi kamu hizmeti sunmanın önemine dikkat çeken Vali çakacak, “Bir resmi daireye gittiğimiz zaman kendimize ve ailemize nasıl davranılmasını istiyorsak, bizlerde vatandaşlarımıza öyle davranmalıyız. Güler yüzü, bir tebessümü, yardımlaşmayı birbirimizden eksik etmezsek; devlet ve millet arasındaki birlik ve beraberlik hiçbir zaman bozulmaz, çok güzel bir birliktelik olur ve vatandaşın devletine olan güveni daha da artar” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.