Anaokuluna ulusal kalite ödülü
Mail Büyükerman anaokulu büyük bir başarıya imza atarak kalite ödülüne layık görüldü.
Kurulduğu yıldan bu yana sürekli kalitesini artıran ve bu yönde ciddi çalışmalar içerisinde yer alan okul, daha öncede pek çok ödülün sahibi olmuştu. Son olarak ise 2007 yılı kalite ödüllerinde finale kalmayı başaran Mail Büyükerman ana okulu finalde de rakiplerini geçerek büyük ödülün sahibi oldu.
Konuyla ilgili olarak konuşan okul müdürü Hale Evircan, Türkiye'de ilk kez bir anaokulunun kalite ödülüne layık görüldüğünü belirterek, bu başarıyı almalarında katkıları bulunan Milli Eğitim Müdürlüğü, öğrenciler, veliler ve personele teşekkür etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.