ATAÇ ESÇED'İN KONUĞU OLDU
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, ESÇED (Eskişehir Çevre- Sağlık İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü'nün akşam yemeğinde konuğu oldu. ÇEVSAD Başkanı Emin Can ve üyelerin katıldığı Yunus Emre Parkı'ndaki akşam yemeği samimi bir ortamda geçti.
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, geceye katılanlara Uluslararası Pişmiş Toprak Sempozyumu'nun kataloğunu armağan etti. Başkan Ataç, "Biz her sivil toplum kuruluşuna eşit yaklaşıyoruz. Sizler bizim için değerlisiniz. Bazı projeleri birlikte hayata geçirmek istiyoruz" dedi.
ESÇED yönetici ve üyeleri de başkan Ataç'a davetlerini kırmayıp geldiği için teşekkür ettiler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.