Aykut Edibali geliyor
Yayınlanma:
Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edibali 731.Söğüt Ertuğrul Gaziyi Anma ve Yörük Şenliklerine katılacak.07-08-09 Eylül 2012 tarihlerinde Söğüt İlçesinde yapılacak törenlere Millet partisi Genel başkanı Aykut Edibalinin...
Millet Partisi Genel Başkanı Aykut Edibali 731.Söğüt Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenliklerine katılacak.
07-08-09 Eylül 2012 tarihlerinde Söğüt İlçesinde yapılacak törenlere Millet partisi Genel başkanı Aykut Edibali'nin de katılacağı duyuruldu. Törenlere Millet partisi lideri ile birlikte çok sayıda teşkilat yöneticisi ve üyesinin de katılması bekleniyor.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.