Başarılı öğrencilere altın

Başarılı öğrencilere altın
 Eskişehir Yeni Ufuklar Derneği tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Meslek Lisesi Öğrencilerine Düzenlemiş olduğu “Kitap Okuma Yarışması” sonucunda dereceye giren 9, 10 ve 11’nci sınıf öğrencilerine tam,...

 


Eskişehir Yeni Ufuklar Derneği tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Meslek Lisesi öğrencilerine Düzenlemiş olduğu “Kitap Okuma Yarışması” sonucunda dereceye giren 9, 10 ve 11’nci sınıf öğrencilerine tam, yarım ve çeyrek altın hediye edildi.


 


Kitap Okuma Yarışması sonucunda 9, 10 ve 11’nci sınıflardan 1’nci olan öğrencilere 1’er tane Tam altın, 9, 10 ve 11’nci sınıflardan 2’nci olan öğrencilere 1’er tane Yarım altın, 9, 10 ve 11’nci sınıflardan 3’ncü olan öğrencilere 1’er tane çeyrek altınla ödüllendirildiler. ödül törenine İl Milli Eğitim Müdürü Necmi özen, Yeni Ufuklar Dernek Başkanı Osman Anıl, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri, Meslek Lisesi Müdürleri, Veliler ve öğrenciler katıldılar. Dernek Başkanı Osman Anıl yaptığı konuşmasında Derneğin amacının meslek lisesi öğrencilerine burs vererek destek olmak, girişimcilik eğitimleri yaptırmak, iş bulmak, çalışanların niteliklerini artırmak, eğitsel- sosyal ve ekonomik gereksinimlerin giderilmesi yolu ile güçlendirilmesi olduğunu belirtti.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.