"Biz üvey evlat mıyız"
Kamu-Sen'e bağlı Türk Büro Sen SSK işyeri temsilciliği çalışanları dün yine alanlardaydı. Görev yaptıkları SSK Bölge Müdürlüğü önünde bir araya gelen Büro Sen üyeleri promosyon paralarınının bir an önce kendilerine iade edilmesini talep ettiler. Büro-Sen Teşkilatlanma Sekreteri Musa Korkmaz "Bilindiği gibi çalışanların maaşlarının ödenmesi karşılığında bankaların ilgili kurumlara vardıkları promosyonların bizzat memurların hakkı olduğunu iddia ediyoruz ve çalışanlara ödemesini istiyoruz. Ayrıca yapılan toplu görüşmelerde bizler haksızlığa uğradık. Biz üvey evlat mıyız" diye dert yandı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.