"Boş teneke gibi ses çıkarıyorlar"

“Boş teneke gibi ses çıkarıyorlar”
Ak Parti Odunpazarı Kadın Kolları Kongresi dün yapıldı. Genel Kurula Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Milletvekili Emine Nur Günay, İl Başkanı Dündar Ünlü, Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, Tepebaşı İlçe...

Ak Parti Odunpazarı Kadın Kolları Kongresi dün yapıldı. Genel Kurula Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Milletvekili Emine Nur Günay, İl Başkanı Dündar ünlü, Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, Tepebaşı İlçe Başkanı İbrahim Kaynarca ile partinin diğer teşkilatlarının başkan ve yöneticileri katıldı.
üNLü, “MAKYAJINIZI SöKECEĞİZ”
Coşkulu geçen genel kurulda bir konuşma yapan İl Başkanı Dündar ünlü, CHP’li belediyelere yüklendi. 2019 Mart ve Kasım aylarında sandığa yumruk vurarak Eskişehir’de yeni dönemi başlatacaklarını belirten Dündar ünlü, Büyükşehir, Odunpazarı ve Tepebaşı Belediyeleri’ni yaylım ateşine tuttu. 3 belediyenin hiçbir iş ortaya koymadan, algı operasyonu ile şehri yönettiklerini belirten ünlü, “Makyaj siyaseti yapıyorlar. Bizim yapacağımız ilk iş bunların makyajlarını tazyikli su ile dökmek. Büyükşehir bir su birikintisi yapıyor. Baraj yaptım diyor. Odunpazarı Belediyesi Hamamyolu rezaletini ortaya koydu. Tepebaşı Belediyesi sadece geziyor. Engelleme kitabı çıkaracaklarmış, biz bunların yaptıklarını bir mizah dergisi çıkararak yayınlamayı düşünüyoruz” dedi.
BOŞ TENEKEDEN SES çIKIYOR
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan ise, Türkiye’nin büyümeye devam edeceğini ve bundan sonraki süreçte, Eskişehir’in de bu büyümeden pay alacağını dile getirdi.
Karacan, sözlerini yerel siyasete getirerek, “Yerelde birileri boş teneke gibi ses çıkarmaya devam ediyor. Artık kendileri de inanmıyor söylediklerine. Hep iftira hep yalan. Bu tükenmişliğin göstergesidir.
Yıllardır hala aynı türküyü çağırıp geziyorlar. Engelliyorlar da engelliyorlar. Ya Arkadaş, sen hukuk çerçevesinde doğru düzgün iş yaptın da seni kim engelledi? Kendileri için olduğunda hukuk diyenler başka insanların hakkı hukuku olduğunda Hukuk guguk oluyor, yok öyle yağma şey!” ifadelerini kullandı.
KADINLARA 2019 çAĞRISI
Toplantıda konuşan Milletvekili Emine Nur Günay’da salonu dolduran kadınlara 2019 çağrısı yaptı. Günay, “2019 yılındaki hedefler için tekrar işe koyulmanın vaktidir. Partimizin adı Adalet ve Kalkınma Partisidir. Davamızı yaşatmak ve hedeflerimizi büyütmek ‘Kalkınma’ kelimesinin karşılığını oluşturmaktadır. İşte, tamda bu noktada toplum ile köprü görevi gören siz değerli hanımlarımıza çok iş düşüyor. AK Parti Kadın Kollarımız Yeni Türkiye yolunda vesayetçi yönetimin karşısında dimdik ayakta durarak “ana” duygusuyla yeni fikirler, yeni idealler, yeni hedefler doğuracak ve Türkiye mozağini en iyi şekilde yansıtacaktır.  Sayın Cumhurbaşkanımızın kadınlara verdiği önemi ve hassasiyeti bilerek, tarih yazan kadın kollarımız ile birlikte yolumuza devam edeceğiz. Kendimizi sürekli yenileyeceğiz. Kapı kapı gezeceğiz ama aynı zamanda çok farklı platformlarda savunduklarımızı, değerlerimizi, hedeflerimizi anlatacağız.  Kısacası, 2019 yılı hedeflerimize ulaşmakta en büyük rol sizlere düşmektedir. 2019’da görmek istediğiniz Eskişehir için üzerinize düşen her görevi yerine getireceğinize inancım tamdır, her adımınızda yanınızda olacağım.”
Kongre sonucunda mevcut Başkan Esma çakır Eserkaya yeniden seçildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.