BU DA KANTİNCİLER GÜNÜ
Yayınlanma:
Her yıl Eylül ayının ilk haftası kutlanan Kantinciler Günü dün alanlarda bir dizi etkinlikle gerçekleştirildi. Eskişehir Kantin İşletmecileri Esnaf Dernek Başkanı Alper Kayar’ın açılış konuşmasıyla başlayan Kantincier...
Her yıl Eylül ayının ilk haftası kutlanan Kantinciler Günü dün alanlarda bir dizi etkinlikle gerçekleştirildi. Eskişehir Kantin İşletmecileri Esnaf Dernek Başkanı Alper Kayar'ın açılış konuşmasıyla başlayan Kantincier Günü nedeniyle Adalar mevkiinde Eskişehir halkına ücretsiz tost ve ayran ikramında bulunuldu. Dernek başkanı Kayar, her yıl 5 Eylül tarihinin Eskişehir'de de kantin işletmecileri günü olarak kutlandığını da hatırlattı.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.