"Bu seçimler çok önemli!"

“Bu seçimler çok önemli!”
EMEK Partisi İl Örgütü, gazetecilerle kahvaltıda bir araya gelerek 7 Haziran Genel Seçimlerin de nasıl bir yol haritası izleyeceklerini açıkladı. EMEK Partisi İl Başkanı Hüseyin Öge, 7 Haziran seçimlerinin ülke adına çok...

EMEK Partisi İl Örgütü, gazetecilerle kahvaltıda bir araya gelerek 7 Haziran Genel Seçimlerin de nasıl bir yol haritası izleyeceklerini açıkladı.
EMEK Partisi İl Başkanı Hüseyin Öge, 7 Haziran seçimlerinin ülke adına çok önemli olduğuna dikkat çekti. İşçiler, emekçiler, kadınlar, gençler, aileviler, Kürtler, Lazlar bu ülkenin ötekileştirilenleri, yok sayılanları bu seçimlerde kendi kaderlerini belirleyecekler diyen Öge, " Biz öyle görüyoruz. Çünkü 12 Eylül'den beri her geçen gün hakları bir bir ellerinden alındı. Daha çok bu ülkenin ezilenlerinin şu ya da bu şekilde kısmi olarak hakları vardı. Mücadeleyle kazanılmış hakları vardı. Ama 24 Ocak 1980 kararlarıyla başlayan kararlarla birlikte bu haklar bir bir ellerimizden alındı. İşte biz gelişen mücadelelerle 7 Haziran seçimlerinde aynı zamanda kendi geleceğimizi oylayacağız, kendi geleceğimiz hakkında karar vereceğiz" dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.