"Büyükerşen resmen suç işliyor"

“Büyükerşen resmen suç işliyor”
Ak Parti İl Başkanı Dündar Ünlü son günlerde yaşanan gelişmeler üzerine sosyal medya hesabından sert açıklamalarda bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen’in suç işlediğini iddia eden Ünlü, “Ilıca konusu...


Ak Parti İl Başkanı Dündar ünlü son günlerde yaşanan gelişmeler üzerine sosyal medya hesabından sert açıklamalarda bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen’in suç işlediğini iddia eden ünlü, “Ilıca konusu artık bir tiyatroya dönüştü” diye konuştu.
ünlü’nün açıklamaları şöyle; “20 yıldır şehrimizin çeşmelerinden temiz içme ve kullanma suyu akıtamayan aciz zihniyet Ilıca ile algı oluşturma ve kendini kurtarmaya çalışmanın beyhude çabasına düşmüştür.
Ilıca’daki oyun havuzu da artık tiyatro sergilenen şov havuzuna dönüşmüştür.
Eskişehir’in gerçek sorunlarını çözemeyen iş yapma yetisini kaybetmiş büyükşehir belediye başkanı meclis çoğunluğu bende değil bahanesini her yerde her fırsatta sığınmaktadır.
Hatta işi iyice abartmış Eskişehirlilerin parasını yatırım için değil kendi için kullanarak kendi reklamı için bastırttığı bir müsvedde de bu kez meclis üyelerimizi açıkça hedef göstermiştir.
Meclis üyelerimizi hangi amaçla hedef göstermektedir: Bu açıkça halkı kin ve düşmanlığı teşviktir. Suçtur.
2012 yılında mahkeme kararıyla durdurulan işin bugün gündeme getirilmesi şehir halkının hayatına dokunamayan icraatları yapamama sıkıntısındandır.
Amaç burada olmayan suyu getirmek değil ben aslında yapacaktım yaptırmadılar algısı oluşturmanın gayretidir.
Şehirde kimin iş yapmaz ve uzlaşmaz bir tavır içinde olduğunu meclis üyelerimizi yakışıksız bir şekilde hedef göstererek ortaya koymuştur.
Eskişehir kamuoyunun bu iş yapamayan yakışıksız baskıcı tavra prim vermeyeceğine dair güvenim tamdır.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.