Çalışma Grupları'nda mola yok!

Çalışma Grupları’nda mola yok!
Çalışma gruplarının katıldığı toplantıda Başkan Adayı Tekgöz, önemli mesajlar verdi. 7 Ekim’de yapılması gereken ETO seçimlerinin, Bakanlar Kurulu kararıyla, diğer illerle birlikte 2018 yılı Nisan ayına ertelendiğini...

çalışma gruplarının katıldığı toplantıda Başkan Adayı Tekgöz, önemli mesajlar verdi. 7 Ekim’de yapılması gereken ETO seçimlerinin, Bakanlar Kurulu kararıyla, diğer illerle birlikte 2018 yılı Nisan ayına ertelendiğini anımsatan Tekgöz, “Seçim sürecinin uzamasını avantaja çevireceğiz” dedi. çalışma gruplarına, “Mola yok, çok çalışmaya devam” diyen Başkan Adayı Erdoğan Tekgöz, “Elimizden geldiğince, gücümüz, zamanımız yettiğince kendimizi, ETO’da neden değişim istediğimizi, projelerimizi üyelerimize ulaşarak anlatmayı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.


BUNLARI YAPMAK ASLİ GöREVİMİZ


çalışma gruplarının enerjisi ve çalışma temposundan duyduğu memnuniyeti de dile getiren Tekgöz, “7 ay sonra değil de yarın seçim olacakmış gibi hazır olmalıyız. Her sektöre, her bir üyemize ulaşmak, dokunmak, kucaklamak asli görevimiz. Kim hangi sektörden sorumluysa herkes sorumlu olduğu sektördeki esnafımızın, tüccarımızın, işadamımızın beklentisini, talebini, sorununu bilecek. O sektördeki insanlarımıza bizleri, projelerimizi en yalın ve en doğru şekilde anlatacak. Eskişehir ticaretinin geleceği bu seçim ile belirlenecek. Dolayısıyla hepimize büyük sorumluluk düşüyor. 2018 Nisan ayındaki seçimde ticaretin geleceğine dair yakaladığımız ivmeyi iyi değerlendirmek zorundayız. Bunun için de çok çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.