"Çevre yolumuz ne oldu?"
CHP Eskişehir milletvekili Mehmet Ali Arıkan, Eskişehir'e gelen bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak'a, çevre yolunda yapılacak olan düzenlemeleri sordu. Geçtiğimiz yıl bakanlığın bütçe görüşmelerinde söz alarak Eskişehir'in bu sıkıntısını dile getirdiğini belirten Arıkan, bu taleplerin şu ana kadar dikkate alınmadığını söyledi. Aynı talebin geçtiğimiz ay Abdüllatif Şener'in Eskişehir ziyaretinde de dile getirlidiğini söyleyen Arıkan, Bakan Özak'a; "Yolumuz ne oldu" diye sordu. Arıkan Bakan Özak'a şunları iletti; "Sizin bu yolların yapılmasına sıcak baktığınızı bilerek, Eskişehir halkına bunların yapılacağı müjdesini vermenizi bekliyor ve istiyoruz"
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.