CHP'Lİ KADINLARDAN ENGELLİLER İÇİN KAPAK TOPLAMA KAMPANYASI
Yayınlanma:
CHP Tepebaşı ilçe kadın kolları başkanlığı kapak toplama kampanyası başlattı. CHP tepebaşı ilçe kadın kolları başkanı Emel Şenyaşar konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Engelli vatandaşlarımıza tekerlekli...
CHP Tepebaşı ilçe kadın kolları başkanlığı kapak toplama kampanyası başlattı. CHP tepebaşı ilçe kadın kolları başkanı Emel Şenyaşar konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Engelli vatandaşlarımıza tekerlekli sandalye alarak hayatlarını bir nebzede olsa kolaylaştırmak ve vatandaşlarımızı yardımcı olmak istiyoruz. bu kampanyaya duyarlı olan herkesin destek vermesini bekliyoruz. " dedi.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.