Çifteler'de dezenfekte çalışmaları yoğunlaştı
Yayınlanma:
Dünyayı etkisi altına alan ve ülkemize de sıçrayan ’’KoronaVirüs’’ salgını karşısında Çifteler belediyesi’de gerekli dezenfekte çalışmalarına başladı.ilçe halkını korumak amacıyla Belediye Başkanı Kadir Bıyık...
Dünyayı etkisi altına alan ve ülkemize de sıçrayan ''KoronaVirüs'' salgını karşısında çifteler belediyesi’de gerekli dezenfekte çalışmalarına başladı.
ilçe halkını korumak amacıyla Belediye Başkanı Kadir Bıyık tarafından başlatılan dezenfekte çalışmaları sürüyor. çalışmalarda halkın yoğun kullandığı camiler, parklar, marketler, kahvehaneler, dükkanlar, bankamatikler ve tüm idari binalar da temizlenerek halkın hizmetine yeniden sunuluyor.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.