Cumhurbaşkanı adına son gaziye ziyaret
Cumhurbaşkanlığı'ndan gelen bir heyet, hayatta kalan son İstiklal Savaşı gazisi Yakup Satar'ı dün ziyaret etti. Cumhurbaşkanlığı Deniz Yaveri Binbaşı Noyan Özçelik, Vali Yardımcısı Ekrem Ballı ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette Gazi Yakup Satar'ın elini öperek, bir süre sohbet etti. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer adına ziyareti gerçekleştiren Binbaşı Özçelik, Gazi Satar'a, ''Size Sayın Cumhurbaşkanımızın selam ve sevgilerini getirdim. Sizlere minnettarız. Bizlere bir emriniz var mı?'' dedi. Gazi Satar da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.