DSP "Köykent unutuldu"
DSP İL Başkanı Hüdaver Bekler, Türkiye'deki aydın ve emekçilerin sol partilere oy vermeyi öğrenmesi gerektiğini söyledi. Bekler, " Bu bir tercih meselesidir. Nasıl sandık başında tercihimizi yapıp bir partiye oy veriyorsak seçimden sonra da iktidara gelen partilerde tercihlerini onlara göre kullanıyor" dedi. Yıllar önce DSP'nin köy-kent projelerini ürettiğini ancak sahip çıkılmadığını dile getiren Bekler, " Köy-Kent Dünya Bankası, kırsal kesim kalkınma programında örnek proje olarak seçmişti. Ama biz Türkiye olarak sahip çıkamadık ve ona sahip çıkan partilere oy vermedik" şeklinde konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.