DSP'liler düğünde
Demokratik Sol Parti il yöneticileri, il saymanı Engin Çamoğlu 'nu oğlunun düğününde yalnız bırakmadılar. Düğüne DSP il başkanı Hüdaver BEKLER, Tepebaşı ilçe başkanı Erdoğan DİLEK, DSP Parti meclis üyesi Dilara TAMBOVA ve parti yöneticileri ve üyeleri katıldı. Düğünde DSP il başkanı Hüdaver BEKLER evlenen çifte ömür boyu mutluluklar ve hayırlı evlat yetiştirmeleri için temennilerde bulunurken, il saymanı Engin Çamoğlu da bu mutlu gününde kendini yalnız bırakmadıkları için DSP' lilere teşekkür etti. Düğünde Dsp'liler gönlünce eğlenerek yaklaşan seçimlerden önce moral depoladılar.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.