DSP'lilerden Ziraat Odası ziyareti
Demokratik Sol Parti İl ve İlçe teşkilatı üyeleri dün Ziraat Odası'na nezaket ziyaretinde bulundular. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Ziraat Odası seçimlerini büyük bir farkla kazanan İbrahim Çetinkaya ve yönetimini ziyaret eden DSP'liler, Çetinkaya'yı kutladılar.
Ziyarete İl Başkanı Ayhan Kavas, Merkez İlçe Başkanı Rıdvan Atan ve parti yöneticileri katıldı. Ziyarette bir konuşma yapan DSP İl Başkanı Ayhan kavas, Ziraat Odası'nın çiftçinin kolu kanadı olduğunu belirterek, tekrar bu göreve gelen Çetinkaya'ya zorlu görevinde başarılar dilediğini söyledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Oda Başkaın Çetinkaya ise aynı azim ve istekle Eskişehir çiftçisine olan hizmetlerinin süreceğini söyledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.