Eskişehir Avrupa'nın en iyisi oluyor.

Eskişehir Avrupa’nın en iyisi oluyor.
Avrupa Şampiyonluğu için 2. Tur oylamanın başladığı yarışma 16 Nisan 2015 tarihine kadar sürecek. Oylama sonucu, 26 Mayıs 2015 tarihinde Londra’da yapılacak galada açıklanacak. 8 yıldır düzenlenen Avrupa İş Ödülleri (...

Avrupa Şampiyonluğu için 2. Tur oylamanın başladığı yarışma 16 Nisan 2015 tarihine kadar sürecek. Oylama sonucu, 26 Mayıs 2015 tarihinde Londra'da yapılacak galada açıklanacak. 8 yıldır düzenlenen Avrupa İş Ödülleri ( European Business Awards ), Avrupa'da başarı, yenilik ve etiği teşvik ederek kıtanın en yenilikçi kuruluşlarının ön plana çıkmasını sağlıyor.
Büyükşehir Belediyesi yeni bir başarıya imza atarak, Avrupa'nın prestijli ödüllerinden 'European Business Awards'da bir rekor kırdı. İnternetten yapılan oylama sonucu Türkiye'de en başarılı kuruluş oldu. İkinci turu başlayan oylamada Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin hedefi, Avrupa'nın en iyi kuruluşu ünvanını elde etmek.
33 ülkeden, 709 kuruluşun katıldığı oylamada toplam 156.573 oy kullanıldı. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 13.161 oyu alarak, sekizincisi düzenlenen yarışmada bir rekora imza atmış oldu. Avrupa İş Ödülleri CEO'su Adrian Tripp Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e gönderdiği mektupta, "RSM tarafından sponse edilen 2014/15 Avrupa İş Ödüllerinde 33 Ulusal Halk Şampiyonundan biri olduğunuz için tebrikler! Halk tarafından Avrupa'nın Lider İş Ödülleri programında Avrupa'daki en üst düzey iş kurumlarından biri olarak seçildiniz. Bu kurumunuz için gerçek bir ödül olup Eskişehir Büyükşehir Belediyesi şimdi ödül sürecinin son aşamasında bulunuyor. Başarınızdan büyük mutluluk duydum. Tekrar tebrikler! 26 Mayıs tarihinde Londra'daki Gala seremonisinde sizi görmeyi umuyoruz" dedi.
Yetkililer, ikinci tur oylamanın başladığı 'European Business Awards'da, Eskişehir Büyükşehir Belediyesinin başarısına katkıda bulunmak isteyen Eskişehirlilere, internetten http://www.businessawardseurope.com/vote/category/turkey linkini tıklayarak, oylamaya katılmaları çağrısında bulundular.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.