"ESKİŞEHİR İÇİN ÇALIŞACAK VEKİL OLSUN"

“ESKİŞEHİR İÇİN ÇALIŞACAK VEKİL OLSUN”
Güler, ETO’nun Meclis Olağan Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, geçen hafta gerçekleştirilen "AB Perspektifinden Eskişehir Havacılıkve Raylı Sistemler Vizyon Toplantısı"nda Eskişehir’in geleceğini çok yakından ilgilendiren...

Güler, ETO'nun Meclis Olağan Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, geçen hafta gerçekleştirilen "AB Perspektifinden Eskişehir Havacılıkve Raylı Sistemler Vizyon Toplantısı"nda Eskişehir'in geleceğini çok yakından ilgilendiren Raylı Sistemler Test Merkezi'nin bir an önce açılması gerektiğini Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin'e ilettiklerini kaydetti.
Kentteki havacılık sektöründeki firmalarına verilecek destekle ihracatın yakın zamanda 1 milyar liraya çıkarabileceğini ifade eden Güler, raylı sistemler ve havacılık sanayine yönelik son derece önemli stratejiler belirlediklerini kaydetti.
Güler, kendilerini ziyaret eden milletvekili aday adaylarına tüccar, sanayici ve esnafın beklentilerini anlattıklarını belirterek, kent için olmazsa olmaz lobi faaliyetlerinin eksikliğine dikkati çektiklerini vurguladı.
Birlik ve beraberlik kültürünün Eskişehir için önemli olduğunu anlatan Güler, şöyle konuştu:
"Bunu odamızı ziyaret eden tüm siyasi partilerin milletvekili aday adaylarına da bizzat ilettim. Eskişehirli olmasa da Eskişehir'de yaşayan, şehri ve sorunlarını bilen milletvekillerine ihtiyacımız olduğunu söyledim. Çünkü bu şehrin Ankara'da daha çok sahiplenmesi gerekiyor. Elbette bunun için gayret gösteren bürokratlarımız, vekillerimiz var. Eskişehir daha iyisini, daha fazla gayreti hak ediyor. Eskişehir için tek yürek, tek akıl olacak milletvekilleri gerekiyor. Bunu başardığımızda Eskişehir bambaşka bir yere gelecek. Biz de bu birlik ve beraberliği sağlamanın gayretindeyiz. Eskişehir için fayda sağlayacak her projenin, çabanın destekçisiyiz. Destek olmaya da devam edeceğiz."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.