“Eskişehir için işbirliği yapalım!”

"Eskişehir için işbirliği yapalım!"

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın 100. Yıl nedeniyle Türkiye’deki tüm Oda ve Borsalara yaptığı Çanakkale davetinin beşinci konuğu Eskişehir Ticaret Borsası, Mart ayı Meclis toplantısını ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde...Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası'nın 100. Yıl nedeniyle Türkiye'deki tüm Oda ve Borsalara yaptığı Çanakkale davetinin beşinci konuğu Eskişehir Ticaret Borsası, Mart ayı Meclis toplantısını ÇTSO Kongre Fuar Merkezi'nde yaptı.

Eskişehir Ticaret Borsası heyetine ÇTSO adına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sadık Aydoğan, Yönetim Kurulu Üyesi Fatih İş, Meclis Başkan Yardımcısı Turgay Kılıç, Meclis Üyesi Ali Genlik, Emin Bacak ve Genel Sekreter Sema Sandal ev sahipliği yaptı. Eskişehir Ticaret Borsası heyetinde Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Zeydan, Meclis Başkanı Hasan Öztürk ile birlikte Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerinden oluşan 20 kişi yer aldı.
Eskişehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Zeydan ziyarette yaptığı konuşmada, Çanakkale'de bulunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, davetinden dolayı ÇTSO yönetimine teşekkür etti. Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Zeydan, "Ezine Gıda İhtisas OSB dikkatimizi çeken bir konu. Biz de Eskişehir de bir gıda ihtisas OSB kurmak istiyoruz, bu konuda işbirliği yapabiliriz" diye konuştu

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.