Eskişehir'de LGBT ile mücadele için toplandılar...

Eskişehir'de LGBT ile mücadele için toplandılar...
Cumhuriyet Kadınları Derneği Eskişehir Şubesi, “LGBT ile mücadele ve LGBT propagandasının yasaklanması” konusunda basın açıklaması yaptı.

Eskişehir’de geçtiğimiz hafta sonu ‘Onur yürüyüşü’ adı altında toplanarak izinsiz yürüyüş yapmak isteyen grup, uyarılara rağmen dağılmayınca polis müdahale etmiş ve LGBT bayrakları açarak sloganlar atan 5’i kadın 10 kişi gözaltına alınmıştı. Yaşanan olayın ardından Cumhuriyet Kadınları Derneği Eskişehir Şubesi, “LGBT ile mücadele ve LGBT propagandasının yasaklanması” konusunda basın açıklaması yaptı.

“LGBT HAREKETİ MİLLİ DEVLETLERİ YOK EDECEK ARAÇTIR”

Şube Başkanı Meserret Doğan, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“LGBT hareketi, küresel sömürü sisteminin aileyi, milleti ve milli devletleri ortadan kaldırmak amacıyla yarattığı ve kullandığı ideolojik bir araçtır. Bunu biz değil, LGBT’nin kendi ideologları söylüyor. Bakın LGBT hareketi için ne diyorlar: ‘Doğal (biyolojik) cinsiyeti ret ediyoruz; kadın ve erkek yoktur. Bunlar doğumda bize atanmış cinsiyetlerdir. Cinsiyet, biyolojik değildir; cinsiyet, toplumsal olarak belirlenir, yani sonsuz cinsel kimlik ve yöneliş vardır. Bu nedenle cinsiyet kelimesi yanlıştır; toplumsal cinsiyet denmelidir. Kadın erkek arasındaki cinselliğin doğal ilişki olduğu anlayışı yıkılmalıdır. Kadının anne, erkeğin baba olduğu geleneksel aile kurumu, insanların cinsiyet özgürlüğünü engelleyen faşist bir kurumdur. Aile kurumu ortadan kalkarsa ‘medeni cinsel özgürlüklerin’ önündeki engeller de kalkar, tabular yıkılır, hatta ensest ve pedofili denen sorunlar da olmaz, bunlar normalleşir.’ Kendi fikir babalarının bu ifadeleri LGBT hareketinin kadın-erkek cinselliğine ve aileye savaş açtığının kanıtıdır. Örgütlü toplumun yapı taşı ailedir. Aile kurumunun ortadan kalkması devletin yıkılmasıyla sonuçlanacaktır. İşte, kendileri saklamıyorlar; asıl bizler tehlikeyi ne ölçüde kavrayabiliyor ve karşı gelebiliyoruz?”

“LGBT ÖRGÜTLENMESİNİ YASAKLAYAN YASALAR ÇIKARILMALI”

“LGBT de emperyalizmin, bireyleri cinsiyetlerine kadar kimliksizleştirmek, milli ve manevi değerlerinden soyutlamak ve nihayetinde aile kurumunu ve milli devleti yok etmek üzere kullandığı savaş aracıdır. LGBT, çürümüş Batı kültürünün geldiği dip noktasıdır” iyen Doğan, şöyle devam etti:

“Haziran ayında LGBT hareketinin sözde ‘onur haftası’ eylemleri yapılmaktadır. Her tür sapkınlığın sergilendiği ve çocukların da alet edildiği, insan onuruna cephe alan bu eylemlerin ‘onur haftası’ olarak dillendirilmesi büyük çelişkidir ve çok acıdır. Ülkemizde son birkaç yıldır Valiliklerce yasaklanmakla birlikte, izinsiz yürüyüşler yapılmasının önüne geçilmelidir. Somut görev devlete düşmektedir. İnsanı ve toplumu korumak, devletimizin görevidir. Çocuklarımızı, aile kurumumuzu, milli devletimizi korumak için LGBT propagandasını ve örgütlenmesini yasaklayan yasalar çıkarılması zorunluluktur. Meclisi bu görevini yerine getirmeye davet ediyoruz.”

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.