ETO ile Halk Bankası arasında protokol
Yayınlanma:
Eskişehir Ticaret Odası, üyelerine ucuz kredi sağlamak amacıyla bankalarla yapmış olduğu çalışmalar kapsamında Halk Bankası A.Ş. ile daha önce Nisan 2006da yapılmış olan Protokol Sözleşmesini yenileyecek. Yeni Protokol...
Eskişehir Ticaret Odası, üyelerine ucuz kredi sağlamak amacıyla bankalarla yapmış olduğu çalışmalar kapsamında Halk Bankası A.Ş. ile daha önce Nisan 2006'da yapılmış olan Protokol Sözleşmesini yenileyecek. Yeni Protokol Sözleşmesi, bugün saat 15.00'da Odamız 7. katında Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve Halk Bankası A.Ş. Genel Müdürü Hüseyin Aydın tarafından imzalanacak.
Sözleşme törenine ayrıca, ETO Yönetim Kurulu Üyeleri ve Halk Bankası A.Ş. Ankara 2. Bölge Koordinatörü Hasan Topal ve Şube Müdürleri katılacak.
Güncel
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.