ETO ile Havana arasında işbirliği protokolü

ETO ile Havana arasında işbirliği protokolü
Eskişehir Ticaret Odası Başkan Yardımcısı İskender Bayar, Küba ile ilişkileri geliştirmek ve iş adamlarına yeni pazarların kapılarını açmak için Küba’ya iş gezisi düzenlediklerini belirterek, 8 gün süren geziye ETO ve...

Eskişehir Ticaret Odası Başkan Yardımcısı İskender Bayar, Küba ile ilişkileri geliştirmek ve iş adamlarına yeni pazarların kapılarını açmak için Küba'ya iş gezisi düzenlediklerini belirterek, 8 gün süren geziye ETO ve Eskişehir Sanayi Odası üyesi 50'e yakın iş adamı ile Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'ın katıldığını kaydetti.
HAVANA TİCARET ODASI İLE PROTOKOL
Bayar, Türkiye'nin Havana Büyükelçi İnci Tümay ve Bojerus Belediye Başkanını ziyaret ettiklerini belirterek, Havana Ticaret Odası ile kardeş ticaret odası anlaşması yaptıklarını bildirdi. Küba Büyükelçiliğinin davetlisi olarak bu ülkeye gittiklerini anlatan Bayar, şöyle devam etti: ''Havana Ticaret Odası ile imzalanan kardeş ticaret odası anlaşması gereği yatırımlar konusunda birbirimize haber vereceğiz. Ortak fuar yapabilme yollarını araştıracağız. Dış ticaretin gelişmesi çalışmalar yapacağız. Kardeş ticaret odası anlaşmalarına sıcak bakıyoruz. 2009 yılında KKTC, Suriye, Çin ve Küba'da kardeş ticaret odası anlaşmaları yaptık. Bu tür anlaşmaların inanılmaz faydaları olduğunu düşünüyoruz. Bu tür anlaşmaları sürdüreceğiz."

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.