Ford Otosan’a  3 ödül birden

Ford Otosan'a 3 ödül birden

Sekiz yıldır Türkiye’nin lider markası unvanını koruyan Ford Otosan iş sağlığı ve güvenliği bilincini geliştirmek amacıyla yaptığı çalışmalarla her geçen gün daha da ileri gidiyor ve bu çalışmalarla almış olduğu...

Sekiz yıldır Türkiye'nin lider markası unvanını koruyan Ford Otosan iş sağlığı ve güvenliği bilincini geliştirmek amacıyla yaptığı çalışmalarla her geçen gün daha da ileri gidiyor ve bu çalışmalarla almış olduğu ödüllere yenilerini eklemeye devam ediyor. 50. yılını kutlayan Ford Otosan 1999 yılından bu yana düzenlenen ve bu alanda Ford Motor Company'nin en prestijli ödülü olan "President Health and Safety Award" programı dahilinde 2007 ve 2008 yıllarında almış olduğu ödüllere 2009 yılında yenilerini eklemiş olmanın gururunu yaşıyor.
Kocaeli ve İnönü olmak üzere iki farklı noktadan başvuruda bulunan Ford Otosan'ın sunmuş olduğu projelerinden üçü farklı dallarda ödüller aldı. 2009 President Health and Safety Award programında Ford Otosan İnönü Fabrika Müdürlüğü'ne bağlı Üretim Planlama Müdürlüğü'nün Yaya Güvenliği Uygulama Felsefesi projesi Avrupa Kıtası'nın En Yenilikçi Proje Ödülü'nü alırken, İnsan Kaynakları Direktörlüğü İş Sağlığı & Güvenliği Müdürlüğü'ne bağlı Sağlık Ekip Liderliği'nin Acil Sağlık Vakalarına Müdahaleyi Geliştirme İşlemi projesi Özel Takdir Ödülü ve Kocaeli Fabrika Müdürlüğü'nün iş sağlığı & güvenliğindeki sürekli iyileşmelerinden dolayı İş Sağlığı, Güvenliği ve Kültürel Dönüşümünde Organizasyonel Olarak Sürekli Taahhüt prosesi ise Özel Takdir Ödülü aldı.
Ford Otosan Genel Müdür Başyardımcısı Nuri Otay ödüllerle ilgili olarak "Türkiye Otomotiv endüstrisinin lideri olarak 10 yıldır gerçekleştirilen Sağlık ve İş Güvenliği Başarı ödüllerinde 2009 yılında üç ödül birden almış olmaktan gurur duyuyoruz. Ekip arkadaşlarıma çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Tıpkı otomotivin ana vatanında Transit Connect ile almış olduğumuz ödül gibi, bu ve bunun gibi ödüllerle Ford Otosan olarak Türkiye'yi uluslararası arenada gururlandırmaya devam edeceğiz." dedi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.