Frig yürüyüş yolunda çalışmalarhızlandırıldı

Frig yürüyüş yolunda çalışmalarhızlandırıldı
Frig Vadisi’nin canlandırılması ve turizme kazandırılması amacıyla Bakanlar Kurulu kararıyla kurulan ve Eskişehir, Kütahya ve Afyonkarahisar illerini kapsayan, Frigya Kültürel Mirasını Koruma ve Kalkınma Birliği’nin Eylül...

Frig Vadisi'nin canlandırılması ve turizme kazandırılması amacıyla Bakanlar Kurulu kararıyla kurulan ve Eskişehir, Kütahya ve Afyonkarahisar illerini kapsayan, Frigya Kültürel Mirasını Koruma ve Kalkınma Birliği'nin Eylül Ayı Encümen Toplantısı Eskişehir Polis Evi'nde yapıldı.
Vali Dr. Kadir Koçdemir Başkanlığında yapılan toplantıya Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, Eskişehir İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Yapıcı, Kütahya İl Genel Meclis Başkanı Seyit Ömer Durmuş, Eskişehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yusuf Balcı, Eskişehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Osman Gül ve birlik üyeleri katıldı.
Toplantıda Frig Yürüyüş Yolu çalışmalarının durumu değerlendirildi. Ayrıca Türkiye'deki diğer yürüyüş yolları de göz önüne alınarak başlangıç ve yön tabelalarının yapımı ile ilgili karar alındı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.