"Gençlik hatası işledik bizi ne olur affedin"
Şubat ayında Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince, il merkezinde yapılan çalışmaların neticesinde, M.E, U.Y ve T.Y isimli şahısların kent genelinde özellikle Gündoğdu ve Gökmeydan Mahallelerinde gençlere uyuşturucu madde sattıkları iddiasıyla yakalanmıştı. Soruşturmanın başladığı tarihten itibaren şüphelilerin 'Uyuşturucu Madde Ticareti' suçunu işlediği 27 ayrı olayda tespit edilmişti. Şüphelilere yönelik yapılan ara yakalamalarda toplam 97 gr esrar maddesi, 58 adet Ecstasy hap ele geçirilmişti. Olay sonrası çıkarıldığı mahkemece tutuklanan 3 şüpheli dün hakim karşısına çıktı. 1. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmada, sanık avukatları tutukluluk süresi ve 3. Yargı paketi hükümlerince tahliye talebinde bulundu. Mahkeme heyeti tahliye talebini reddederek, duruşmayı erteledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.