Geri dönüşemiyorlar!
Eski adliye binasında biriken geri dönüşüm atıklarının ilgili belediye tarafından toplanmadığı iddia edildi. Artık kutuların taşacak duruma geldiğini söyleyen görevliler, " Bu geri dönüşüm atıkları ne zaman toplanacak" diye sordu. Biriktirdikleri geri dönüşümlerin birçoğunun toplanmadığı için çöpe atıldığını savunan görevliler, " Haftada üç kere toplanılması lazımken burayla ilgilenen yok. Geri dönüşüme kazandırmak için biriktirdiğimiz atıklar haftalarca toplanmıyor. Çoğunu çöpe atmak zorunda kaldık. Yazık değil mi onca ürüne? Buradan yetkililere sesleniyoruz" diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.