Ges-İş'te başkan yine Mumcu
Ges-İş Tüketim Kooperatifinin olağan genel kurulu dün DSİ Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi. Tüketim Kooperatifinin 47 nci olağan genel kurulunun açılışında konuşan mevcut başkan ve adayı Nazmi Mumcu birlik ve beraberlik çağrısında bulundu. Eskişehir'in bir cazibe merkezi konumuna geldiğine dikkat çeken Başkan Mumcu "Yeni açılanlarla çalışmaları devam eden büyük alışveriş merkezleri yanında yenilerinin girişimini duydukça Eskişehir'in bunca tesisi kaldırıp kaldıramayacağı kuşkuları oluşmaya başladı. Esnaf arasındaki mücadele adeta hipermarketler savaşına doğru bir değişim yaşanmaya başladı. Söz konusu hipermarketler bankalarla anlaşıp kredi kartlarına oldukça fazla taksit yaparak haksız rekabette bulunuyor" dedi. Kongrede yer alan seçimlerde Ges-İş'in yeni yönetimi Nazmi Mumcu, Ramazan Kısacık, Oğuz Yürüm, İdris Uzun, Münüp Tuncer, Mesut Uygun ile Turgay Eser'den oluştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.