"Hastanelerde eksik yok"

“Hastanelerde eksik yok”
Eskişehir’deki korona tedbirlerini anlatan Vali Özdemir Çakacak, vatandaşların tedbirlere uymaya devam etmelerin istedi. Eskişehir’deki hastanelerde herhangi bir eksik ve aksaklığın yaşanmadığını da kaydeden Çakacak, “Eskişehirli...

Eskişehir’deki korona tedbirlerini anlatan Vali özdemir çakacak, vatandaşların tedbirlere uymaya devam etmelerin istedi. Eskişehir’deki hastanelerde herhangi bir eksik ve aksaklığın yaşanmadığını da kaydeden çakacak, “Eskişehirli kendi OHAL’ini ilan etmeli” dedi.


Eskişehir’de ulaşım konusunda %85 oranında ciddi bir düşüş olduğunu belirten Vali özdemir çakacak, pazaryerlerinde de bazı materyallerin bulaşıcılığı azaltmak için satışının durdurulduğunu belirtti. çakacak, Eskişehir hastanelerinde herhangi bir eksiklik ve aksaklık olmadığını belirtirken, vatandaşları resmi açıklamaların dışındaki açıklamaları dikkate almamaları yönünde uyardı. Eskişehirli kendi OHAL'lerini ilan etmeleri gerektiğini belirten Vali çakacak, “vatandaşlarımdan ricamız tedbirlere uysunlar” diye konuştu.


HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.